Muži sebrali Střešovicím alespoň bod

neděle 31.10.2010 | VG |  Muži sebrali Střešovicím alespoň bod

 
 
 

Blízko z první prohře v sezoně byl na hřišti FBC Remedicum Ostrava mistrovský Tatran Střešovice. Prohrával už 3:7, ale nakonec hosté dokázali pětibrankovou šňůrou otočit vývoj skóre ve svůj prospěch a vyhráli 8:7 v prodloužení.
I tak byl ale řekl, že jsem rád, protože kluci hlavně splnili to, co jsme si řekli před zápasem,“ uvedl ostravský kouč Martin Smeták. „Chtěli jsme hrát zezadu a chodit do rychlých protiútoků, což se nám dařilo. Dávali jsme nádherné góly na jeden dotek, to se muselo všem fanouškům líbit,“ pochvaloval si Smeták.
Jenže štěstí nestálo na straně domácích po celý zápas. „Ve třetí třetině jsme dostali smolné slepené góly a třeba i ten poslední byl hodně nešťastný. Míček se odrazil zrovna k jejich hráči, který to dával do odkryté branky. Měli jsme i trošku smůlu,“ litoval Smeták.
Ostravský trenér doufá, že si jeho svěřenci tento zápas zapamatují. „Podali výborný výkon a snad jim zůstane v paměti, že umějí takhle hrát. Samozřejmě je pořád co zlepšovat, ale snad si konečně uvědomí, že bez tréninku a tvrdé práce se nedá nic dokázat,“ prohlásil Martin Smeták.

FBC Remedicum Ostrava - Tatran Omlux Střešovice 7 : 8 v prodloužení (4 : 1)(2 : 2)(1 : 4)-(0 : 1)
Brankya nahrávky
5.Smeták (Both), 10.Hanic (Šmída), 11.Vojtíšek (Skácel), 11.Šmída (Svoboda), 22.Skácel, 39.Skácel (Daniš), 46.Svoboda (Dziurdzik) - 11.Richter, 28.Pahlen (Fridrich), 35.Ondrušek (Richter), 47.Pahlen (Deutsch), 47.Garčar (Ullmann), 50.Garčar (Richter), 60.Pahlen, 62,Hlavička (Richter)

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři