Ženy: debakl a nečekaná ztráta bodů

neděle 31.10.2010 | VG |  Ženy: debakl a nečekaná ztráta bodů

 
 
 
Nepodařený víkend má za sebou družstvo žen. V sobotu ženy prohrály s favorizovaným družstvem Bohemians 1:8 a v neděli podlehly nečekaně Chodovu 2:4.
Proti Bohemce holky nastoupily odevzdaně s myšlenkou, že nemůžou vyhrát. A podle toho ten zápas vypadal,“ řekl trenér ženského družstva Michal Mariánek. První třetinu prohrály domácí florbalistky 1:3, ve druhé nedokázaly skórovat a přitom pětkrát inkasovaly. Ve třetí části už branka nepadla.
Stejně jako vysoká prohra s Bohemians mrzí trenéra Mariánka i nečekaná ztráta bodů s Chodovem. „Soupeřky tady totiž nic zvláštního nepředvedly,“ vysvětloval Mariánek.
Jeho svěřenkyně byly sice aktivnější, ale nedokázaly se gólově prosadit. „Měli jsme hodně střel, ale nedávali jsme branky. Zato Chodov hrál efektivně. Každou naši chybu potrestal,“ řekl Mariánek. „Je to škoda, protože tenhle soupeř byl k poražení.“
Pro ostravské florbalistky to znamená, že budou muset získat bod někde jinde. „Pořád se pohybujeme kolem čtvrtého, pátého místa. Ale ty tři body, které jsme ztratili s Chodovem, by nám mohly v závěrečném účtování chybět,“ připustil Michal Mariánek. „Ale ještě jedeme do Prahy na odvetu a snad si ty body vezmeme zpět.“

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři