Kdo bude králem Ostravy?

pondělí 8.11.2010 | VG |  Kdo bude králem Ostravy?

 
 
 

FBC Remedicum Ostrava, nebo 1. SC WOOW Vítkovice? O tom, kdo bude florbalovým králem Ostravy, se rozhodne v úterním derby v dohrávce 4. kola extraligy.
Snad se poučíme z chyb, které jsme udělali proti Tatranu,“ připomněl prohru 7:8 v prodloužení útočník Remedica Tomáš Vojtíšek. V tom zápase tým vedl ještě ve třetí třetině 7:3, ale ani to mu na vítězství nestačilo.
Prohráli jsme si to vlastní nezkušeností. Jen jsme bránili výsledek. To už se nesmí opakovat,“ prohlásil Vojtíšek.
Tým Remedica se na derby poctivě připravoval, a to nejen na hřišti. „Minulé úterý jsme místo tréninku povinně koukali v televizi na zápas Vítkovic s Chodovem,“ prozradil Tomáš Vojtíšek. „Vítkovice soupeře zlomily ve třetí třetině. My to už dopustit nechceme. Chceme dokázat, že i my umíme vyhrávat důležité zápasy a zvládat koncovky jako třeba v Brně,“ poznamenal útočník Remedica. Tam ostravský celek v závěru úspěšně vzdoroval náporu domácích a odvezl si 3 body za výhru 7:6.
Výhrou chtějí domácí hráči Remedica potěšit i své fanoušky. „Už proti Tatranu byl v hale slušný kotel, na Vítkovice určitě přijde zase spousta lidí, i když to bude v televizi. Dá se očekávat, že přijdou i příznivci Vítkovic, takže hala Sareza bude zase jednou praskat ve švech.“
Zápas začne v úterý v 18 hodin.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři