Svátek ve svátek.

pondělí 8.11.2010 | R.M. |  Svátek ve svátek.

 
 
 

Ve středu 17.11.2010 zavítá mládež SSK Future do Ostravy. Přátelské zápasy si s celkem několikanásobného držitele mládežnických mistrovských titulů zahrají mladší žáci, starší žáci a dorostenci. Státní svátek sametové revoluce oslavíme stejně jako loni svátečním florbalem.

Jak je všem známo, tak SSK Future představuje špičku v ČR co se mládeže týče. Sami jsme se o tom mohli přesvědčit minulý měsíc, když dorostenci a starší žáci o podzimních prázdninách sehráli v Praze několik přípravných zápasů s celky pražských vrstevníků.

Dorostenci FBC Ostrava a SSK Future sehráli dokonce takové malé play off, když si mezi sebou zahráli čtyřikrát. Bilance zněla jedna výhra, jedna remíza a dvě porážky. Starší žáci hráli zápasy dva a jednou vyhráli a jednou prohráli. Bezmála 29 měsíců trvalo ročníku 96 než se mohl opět radovat z výhry nad SSK Future. Naposledy šestadevedesátky vyhráli v červnu roku 2008 na domácím turnaji Fatpipe cupu v zápase o třetí místo 7:0. To devadesát sedmičky v paměti tak dlouho pátrat nemusejí, těm se poštěstilo v květnu v roce 2009 ve finále brněnského setkání elévů klubů Fortuna extraligy, když vyhráli 4:0.

Přesný harmonogram přátelských zápasů ještě upřesním. Zatím se můžete pouze těšit.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři