Je to odměna pro hráče, těšila kouče výhra v derby

úterý 9.11.2010 | VG |  Je to odměna pro hráče, těšila kouče výhra v derby

 
 
 

Potvrzení, že mohou hrát s těmi nejlepšími, mají florbalisté FBC Remedicum Ostrava v kapse. Po smolné prohře 7:8 v prodloužení s mistrovskými Střešovicemi v dohrávce 4. kola extraligy doma porazili v dramatickém městském derby vicemistra z Vítkovic 6:5.
Velkou zásluhu na výhře domácího celku měl zkušený útočník Petr Skácel, který nejenže předváděl parádní technické kousky, ale také toho hodně naběhal, odbránil a především – prosadil se brankově. Dva góly dal, na další dva přihrál. Jako bonus lze brát to, že to byl právě on, kdo svým tělem zablokoval poslední vítkovickou střelu zápasu.
Konečně se chytil, má super formu,“ chválil hrdinu derby kouč FBC Remedicum Martin Smeták. „Chvíli mu to sice trvalo, protože chyběl na letní přípravu. Ale začal s námi trénovat a hraje to, co od něj očekávám.“
V permanenci byl i domácí brankář Vít Schulmeister, který je v Remedicu na hostování právě z Vítkovic. „Kluci z FBC měli výbornou koncovku. To co oni proměnili, jsme my nebyli schopni,“ řekl vítkovický kouč Radomír Mrázek.
Vyhráli jsme zaslouženě, nebyla to náhoda. A to vítězství je pro nás hodně důležité. Ne tak bodově, jako po psychické stránce,“ konstatoval trenér FBC Remedicum Martin Smeták. „Pro kluky je to obrovská odměna za tu tvrdou práci, co odváděli v letní přípravě, a během tréninků, co děláme teď. Je to obrovská odměna. Děkuju jim za jejich výkon.“

FBC Remedicum Ostrava - 1. SC WOOW Vítkovice 6 : 5 (1 : 0)(3 : 3)(2 : 2)
Branky a nahrávky:
15.Vojtíšek (Skácel), 31.Posselt (Daniš), 33.Vojtíšek (Skácel), 38.Skácel (Vojtíšek), 49.Hanic (Dziurdzik), 55.Skácel (Machala) - 25.Tomašík (Polášek), 26.Tokoš (Tomašík), 30.Tomašík (Suchánek), 46.L.Hrubý (V.Hrubý), 51.Tokoš (P.Suchánek)

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři