„Zachytal nám gólman,“ chválil po derby čtyřbodový Skácel spoluhráče

úterý 9.11.2010 | VG |  „Zachytal nám gólman,“ chválil po derby čtyřbodový Skácel spoluhráče

 
 
 

V městském derby ss Vítkovicemi na první gól přihrál, pak se asistencí podílel na vyrovnání na 3:3 a svým prvním gólem vrátil vedení týmu FBC Remedicum Ostrava. To ale nebylo od zkušeného útočníka Petra Skácela vše. V 55. minutě svou přesnou trefou v přesilovce rozhodl o vítězství 6:5 a rozhodl tak o tom, že v do příštího vzájemného souboje s Vítkovicemi vládne florbalové Ostravě FBC Remedicum.
Snažili jsme se to odehrát bojovností, protože Vítkovice jsou na tom lépe technicky,“ povídal Petr Skácel po zápase.
    Co tedy rozhodlo o vašem vítězství?
My jsme ze šancí vytěžili maximum. Navíc nám zachytal gólman a v závěru jsme to dokázali udržet. Důležité bylo, že i když Vítkovice vedly 3:1, my jsme to otočili na 4:3 v náš prospěch.
    Utkání bylo docela vyhrocené, v jednu chvíli ses na hřišti dohadoval s Radimem Poláškem, který byl ještě v minulé sezoně vaším spoluhráčem. O co šlo?
Nebylo to žádné provokování. Z jeho strany tam bylo nějaké zbytečné dohrání brankáře. On byl hodně nahecovaný. Ale bude to v pohodě, kamarádství bude určitě pokračovat dále.
    Z šesti gólů jsi dva dal a další dva zařídil přihrávkou. Bereš to tak, že to byl tvůj zápas? Vypadalo to tak.
Možná to tak vypadalo, ale já jsem celý týden netrénoval, nemohl jsem došlápnout na nohu. Trenér mi ale na to něco dal a šlo to. A ty góly? V prvních kolech jsem měl třeba deset šancí a trefil jsem jenom pět tyček. Teď mi to tam spadlo.
    Ale také jsi zodpovědně bránil. Při vítkovickém pokusu o vyrovnání jsi zablokoval jejich poslední střelu, že?
Čekali jsme, že to budou hrát na Radima Poláška, z jehož skvělé střely jsem v posledních dvou sezonách těžil já. Ale nechali to na Milana Tomašíka, který mě trefil do ruky a byl konec

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři