Nejdříve výprask, pak důležitá výhra

neděle 14.11.2010 | VG |  Nejdříve výprask, pak důležitá výhra

 
 
 

Naprosto rozdílné zápasy odehrálo o víkendu extrligové družstvo žen. V sobotu utrpělo nejhorší debakl v historii týmu, když prohrálo v Praze s celkem Herbadent SJM 3:17. V neděli se ale ženy vzepjaly a porazily pražskou Děkanku 4:2.
Ten debakl je těžko popsatelný,“ uvedl kouč družstva FBC Remedicum Michal Mariánek. „Zpočátku to vypadalo na normální průběh. Bylo to vyrovnané, prohrávali jsme 2:3, pak 2:4. To bylo do půlky druhé třetiny,“ líčil Mariánek. „Jenže pak přišel kolaps, nebo řekněme zkrat. Soupeř nás srazil do kolen a najednou to po dvou třetinách bylo 9:2.
Ve třetí části se Ostravanky zvedly. „Asi deset minut jsme hráli slušně, jenže pak přišla zase série pěti branek a v takové chvíli už člověk kazí i věci, které normálně zvládá,“ poznamenal ostravský trenér. „A možná se projevilo i to, že nám chyběly tři klíčové hráčky pro obranu (Zuzana Štrbáková, Zuzana Halfarová, Karin Vavrečková). A to je ze čtyřčlenné defenzivy hodně. Ale je fakt, že v sobotu bránil špatně celý tým.
Jenže ženské družstvo FBC Remedicum si před víkendem vytýčilo jako cíl minimálně tři body a ten naplnilo v neděli.
Bylo to úplně něco jiného. Holky se od začátku soustředily, věděly o co hrajou. Bojovaly na hraně sebeobětování, na krev. Zejména práce dozadu byla výborná a dá se říct, že jsme kontrolovali průběh utkání,“ pochvaloval si Mariánek. „Holky tentokrát podaly týmový výkon a body si zasloužily.“

Herbadent SJM Praha 11 - FBC Remedicum Ostrava 17 : 3 (3 : 1)(6 : 1)(8 : 1)
Branky a nahrávky:
4.Krupnová (Šindelová), 11.Krupnová, 12.Urbánková (Šindelová), 27.Urbánková (Jílková), 28.Šindelová (Krupnová), 31.Sádková (Vrzalová), 32.Krupnová (Šindelová), 32.Burdová (Vrzalová), 33.Urbánková (Brabcová), 46.Krupnová (Šindelová), 48.Krupnová (Šindelová), 50.Krupnová (Kalecká), 51.Sádková (Burdová), 52.Šindelová (Košturiaková), 52.Urbánková (Košturiaková), 54.Urbánková (Billá), 55.Košturiaková - 6.Závodná, 23.Šmídová (Žůrková), 44.Bartusková (Závodná)

Děkanka SK Praha - FBC Remedicum Ostrava 2 : 4 (0 : 2)(1 : 2)(1 : 0)
Branky a nahrávky:
33.Hlavatá (Koubová), 49.Beranová (D.Brennerová) - 17.Schaffnerová, 19.Žůrková (R.Metzová), 33.Šimůnková, 39.Fleischmannová (Polzerová)

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři