Vyzpovídali jsme pár hráček juniorského kádru.

neděle 14.11.2010 | Jiří Muras |  Vyzpovídali jsme pár hráček juniorského kádru.

 
 
 

1.Zatím jste na 4. místě v tabulce. Čím to je?

Charlatta Římanová: Abych pravdu řekla nevím čím to je. Ale musíme se už vážně vzpamatovat. Každý ztracený bod nám bude na konci sezony chybět. Musíme začít makat.

Johana Rousová: musíme zamakat, ať už neodjíždíme ze zápasů jen s třemi body.. je to škoda.. myslím si, že na ostatní máme.. jen je třeba si trošku pomakat, vylepšit nahrávky.. a hlavně proměňovat tutovky :)

Kamila Paloncyová: Tak nevím, ale druhy zapas přestaneme úplně makat. Vypouštíme souboje. Nejdeme do toho důrazně a vůbec nestřílíme. nevím čím to je a nechápu jak jsme mohly třeba proti Vítkovicím vyhrát a takovým Židenicím prohrát :(.. nechápu

Veronika Viciánová: Poslední dobou se nám zrovna moc v lize nedaří. Asi by jsme měly více zabrat a zapracovat na sobě. A taky nechat vždycky na tom hřišti všechno. Je to hodně o přístupu. Jak k tomu každý přistupuje sám.. A taky o spolupráci týmu. 

Veronika Szczurová: V zápasech se nám moc nedaří a chybí také trochu štěstí, nejspíš to je také tím že nemakáme tak jak bychom měly, pořádně nestřílíme a nejsme důrazné. Prohráváme s takovými týmy u kterých bychom měly nasbírat co nejvíce bodů. 

2.Jak to že vždy jeden zápas prohrajete?
Veronika Szczurová: Nesoustředíme se na hru a děláme zbytečné chyby kterých soupeř využívá. Musíme se více snažit a dát do toho vše jestli se chceme dostat do play-off, ale to záleží jaký k tomu budeme mít přístup jako tým.

Charlatta Římanová:  Myslím, že je to naším přístupem k zápasu. Když první zápas prohrajeme, tak jsme z toho otrávené a nemáme už chut´na další zápas. A když první zápas vyhrajeme, tak nejspíš podceňujeme své soupeřky druhého zápasu. Musíme se začít pořádně soustředit na každý zápas.

Barbora Paříková: Nevím proč, ale připadám mi, že sme vždy prohrály se "slabším" ze dvou týmů a taky druhý zápas dne. Proti silnějšímu se asi dokážeme více nahecovat, slabšího podceníme. První zápas jsme plné sil, na druhý zápas nám jich asi tolik nezbývá. Vím, že všichni mají stejné podmínky, větší roli proto hraje asi podceňování soupeřů, kteří jsou v tabulce pod námi. Jak už řekla Šiška, měly bychom se pořádně soustředit na každý zápas a nemít nosánek nahoře po , v ten den prvním, vyhraném zápase.

Johana Rousová: myslím si, že je to tím podceňováním, jak už to tu zaznělo.. prohráváme vždy se slabším soupeřem.. a taky si myslím, že se často "přizpůsobujeme" hře soupeřek, ale to je jen můj názor.


3.Jaké jsou vaše cíle v lize?

Veronika Szczurová: Cíl v lize je se určitě dostat do play-off :)

Veronika Viciánová:  Určitě minimálně se dostat do play off, a pak co nejdál to půjde. Bylo by fajn něco vyhrát :)

Charlatta Římanová:  Tak určitě v první řadě bychom neměli ztratit už ani bod. Cíle jsou velké, ale důležitá je ta cesta.

Barbora Paříková: Cíle v lize? Dosáhnout předních příček tabulky a bojovat o body s nynějšími prvními dvěma držustvy. Za tu dobu, co hraju florbal jsem se na tabulku týmů z vyšších postů nikdy nedívala, chtěla bych to zažít :) Taky zbytečně neztrácet body a přestat podceňovat soupeře.

Johana Rousová: určitě se nějak vypracovat.. neměla jsem ještě tu možnost koukat na soupeřky z vyšších míst.. je to úžasný pocit, ale je ještě hodně co zlepšovat.. jak z mojí strany, tak i ze strany holek..4.Jak se vám hraje v nově složeném týmu?

Johana Rousová:   s novými holkami nemám vůbec žádný problém.. myslím si, že je to dobrej kolektiv.. a že už se i pomalu začínáme slaďovat do jejich tempa :)

Barbora Paříková Já osobně jsem s nově složeným týmem spokojená. S holkami jsme sice ve fázi poznávání, a řekla bych, že spolu nemáme žádný problém. :) Hra na tři lajny mi narozdíl od Šiši vyhovuje. Myslím si, že v zápase by měl dostat šanci si zahrát každý hráč týmu, který projevuje snahu, chodí na tréninky apod. a taky, více si odpočineme mezi jednotlivým střídáním.

Charlatta Římanová:   Je to docela nezvyk hrát tak v hojném počtu. Vždycky jsme hráli na dvě lajny tzn. byli jsme ve větším tempu.Jen někdy se zadařilo složit třetí. Momentálně se navzájem poznáváme, pozorujeme a snažíme se sehrát. 

Veronika Viciánová:    Sice to chvíli trvalo, než jsme si na sebe zvykly a sehrály se, ale postupem času si myslím, že si na sebe zvykáme a i ta hra se zlepšuje :)

Veronika Szczurová:  Sice spolu nejsme všechny ještě dostatečně sehrané, ale myslím že se nám hraje dobře, ale postupem času se to všechno ještě zlepší :) 

5.Jak jste spokojeni z novou halou?

Veronika Szczurová:  Mě osobně hala vyhovuje už jen proto, že máme u ní hned šatny a sprchy, ale vadí mi ty rozjíždějící se díry v povrchu. 

Veronika Viciánová:     Hala je dobrá, hlavně to že je tam teplo a máme tam hned šatny i sprchy. Jediné co mi vadí jsou ty díry ve spojích v povrchu..

Charlatta Římanová: Nová hala se nám líbí. Máme zde konečně i šatny a hlavně záchody:) Musíme si jen zvykat na jiný způsob dojíždění na halu.

Barbora Paříková : S novou halou nemám větší problém. Je v takové části jak se říká trochu "z ruky" proto doprava, sice trošku složitější s přestupem, ovšem nic nepřekonatelného, s autem bez problému. Šatny, záchody a teplá voda, co více si přát? Snad jen trochu upravit jednotlivé díly podlahy. :)

6.Jaké jsou tréninky?

Johana Rousová:   s tréninkama jsem spokojená.. nová cvičení, myslím, že to holkám hodně dá :) a taky za sebe můžu říct, že jsem spokojená.. je mi řečeno co dělám špatně, takže můžu trénovat a vylepšovat ty chyby.. a konečně si zamakám.. nechci říct, že f-m to není někdy náročné, ale v té Ostravě je to o něčem jiném.. taky přístupem trenéra, má více zkušeností.. i ten přístup k celkové hře a k tomu sportu vůbec.. je trošku jinačí..:)

Barbora Paříková:  S tréninkama jsem spokojena. Vždy se těším, jen mě mrzí, že kvůli dojíždění do školy stíhám do Ostravy jezdit jen v pátky. Tím, že nás tam chodí hodně, je větší možnost výběru cvičení. Taky jsem se mnohým, pro mně doteď nepoznaným, naučila. Jak taky už zmínila Šiša, že nebude na škodu když hráči budou měnit posty, ovšem to bude chtít trpělivost, protože mnohým z nás jiný post, než hrajeme, "nic neříká"...

Charlatta Římanová: Někdy jsou opravdu vyčerpávající,což k tomu patří :) Ale myslím si, že bychom mohli zkoušet na tréninku třeba měnit i posty mezi útočníky. Může to být ku prospěchu naší hry. Potřebujeme totiž všechno zlepšit,jak obranu tak i útok. Vždycky to může být lepší!

Kamila Paloncyová:  Tréninky mi hodně vyhovuji :).. Těším se na každý trénink a baví mě to :))..Snažím se nevynechat.. Libí se mi hodně :) ;) I jak makáme tak jak hrajeme a tak :)) :)

Veronika Viciánová: Tréninky mě teďka hodně baví, asi to bude i tím, že nás tam chodí více, takže můžeme dělat lepší cvičení a vše. Je to úplně o něčem jiném.. Jediné co mi vadí je přístup některých k tréninku, protože když se chce někdo soustředit a druhý na to kašle, tak výsledek je potom nulový..

Veronika Szczurová:  Na tréninky chodím ráda už jen proto, že nás tam chodí víc a je to mnohem lepší že můžeme dělat plno jiných cvičení. Ale zásluhu na tom, že nás tréninky baví má i náš dobrý trenér. :)

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři