Útok na první místo nevyšel

neděle 14.11.2010 | VG |  Útok na první místo nevyšel

 
 
 

Kdyby junioři FBC Remedicum Ostrava vyhráli o víkendu oba zápasy extraligy, mohli se prodrat na první místo tabulky. V sobotu zvládli duel s týmem FbŠ Bohemians, který porazili 7:4. Ovšem v neděli už nestačili na SSK Future, s nímž prohráli 4:8.
Bohužel se nám nepodařilo proniknout na první místo. Chybělo nám trochu štěstí, hlavně v první třetině nedělního zápasu,“ líčil kouč ostravských juniorů Jan Holovka. „Úvodní dvacetiminutovka totiž byla v naší režii, jenže se nám nepodařilo vsítit ani jednu branku. Kdyby ano, měli jsme možnost vyhrát jednoznačně. Bohužel soupeř ve druhé části dal pár hloupých branek a začal přebírat otěže zápasu. Pak už byli domácí jasně lepší.
S prázdnou ale junioři z Prahy neodjížděli. „V sobotu jsme proti Bohemians měli dobrý nástup, celý zápas jsme vedli. Rozhodli jsme vlastně už na začátku,“ popisoval Holovka. „Nasazení všech hráčů bylo dobré, hráli jsme v pohodě. I proto jsme vedení udržovali až do konce.
Negativem sobotního utkání bylo zranění dvou hráčů, kteří nemohli nastoupit v neděli. „Sestava tak nebyla kompletní, navíc se v zápase s SSK Future zranili další dva hráči. I to možná mělo vliv na výsledek,“ připustil Holovka.
Ale i tak je kouč juniorů FBC Remedicum s výsledky z poslední doby spokojen. „Hráli jsme derby, dva zápasy v Praze. A výsledky jsou pozitivní, spokojenost je. Se třemi soupeři jsme se prali o přední místa v tabulce. Možná jsme pomýšleli na víc, ale dvě výhry ze tří zápasů jsou dobré,“ dodal Holovka.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři