Listopad.

čtvrtek 18.11.2010 | R.M. |  Listopad.

 
 
 

Zajímavý měsíc je ten letošní listopad. Nejenže se lámou teplotní rekordy a meteorologové pomalu nestíhají přepisovat tabulky nejvyšších naměřených teplot, tak se taktéž ve světě sportu stávají neobvyklé události a do kin přichází Harry Potter a relikvie smrti (první část).

6.11. se skifař Ondřej Synek na novozélandském jezeře Karapiro stává mistrem světa ve veslování. O den později dvacetiletý motocyklový závodník Karel Abraham vyhrává poprvé v kariéře velkou cenu Moto2, jenž se jela ve španělské Valencii. 14.11. Sebastian Vettel udělal škrt přes rozpočet Fernandovi Alonsovi a Markovi Webberovi, kteří si brousili zuby na zisk titulu mistra světa ve formuli 1. V Abú Zabí Vettel vyhrál závěrečný závod F1, vypálil všem rybník a stal se nejmladším mistrem světa v historii. 17.11. starší žáci FBC Ostrava dokázali zdolat zdánlivě neporazitelný tým SSK Future a to dokonce dvakrát ze tří odehraných utkání.

Dobře jsme si ve středu zahráli, něco si vyzkoušeli, porazili jsme Vítkovice i Future, otestovali perketový povrch a hlásíme, že jsme na neděli připraveni a v dobré formě. Nečeká nás však nic jednoduchého. Ambiciózní celek Horní Suché v minulém kole dokázal nasázet Vítkovicím osm branek. I přesto odešel poražen 8:11. Takže útočné hroty budou velice nebezpečné. Horší už to nejspíš hornosucháci mají v obranné činnosti. Druhý tým co naše kluky potká je Vikings Kopřivnice. Vikingové zatím dělají čest svému jménu a jako jediní v soutěži ještě neokusili hořkost porážky a právem jim patří průběžné první místo.

Takže obě utkání jsou nesmírně důležitá a nechceme-li ztratit kontakt se špicí musíme v obou zápasech bodovat. Hraje se v Rožnově pod Radhoštěm. Začínáme v 10:15 s Horní Suchou a souboj druhého FBC s první Kopřivnicí začne ve 14:00 hodin.

Dnes mi přišla nabídka na turnaj o pohár starosty Horní Suché konaného 4.12. Tak popřemýšlejte zda se zůčastnit. Přijede i Nižná (mistr Slovenska). A nedaleko je motokárová dráha!!!

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři