Až moc jednoduché.

pondělí 22.11.2010 | R.M. |  Až moc jednoduché.

 
 
 

Mančaft trenéra Tomáše Svačinky vystřídal na vedoucí pozici kopřivnické Vikingy. Je to poprvé v letošní sezóně co se starší žáci mohou prozatím pyšnit touhletou pozicí. Nic jednoduchého kluky nečekalo, ale s bravůrou zvládli oba zápasy a připsali si tolik potřebných šest bodů. Před veledůležitým osmnáctým prosincem chlapci mají náskok dvou bodů na dvojci pronásledovatelů.

FBC Remedicum Ostrava  -  FbK Horní Suchá  10:2  (5:1, 3:0, 2:1)

V tomhle zápase se ukázalo, jak moc byla důležitá herní příprava na parketovém povrchu, kterou jsme absolvovali čtyři dny před ligovým dvojkolem. Předpokládali jsme, že Horní Suchá bude daleko houževnatějším soupeřem než prozatím vedoucí Kopřivnice. Jen vzpomeňte na loňský rok, když nás v lize mladších žáků jednou porazila a ve druhém zápase si připsala remízu. Žádný jiný tým kluky neobral o víc bodů než právě Horní Suchá. A teorie o houževnatosti se potvrdila. Neustále ostřelovali naší svatyni a Plížil v bráně se rozhodně nenudil. Pětadvaceti zákroky vychytal střelce soupeře a inkasoval pouze dvakrát. Jednou jej přehodil mladíček Hladký a podruhé využil Řezáč nařízené trestné střílení. To borci z Remedica měli mušku seřízenou daleko přesněji a většinu branek zaznamenali po pěkných kombinacích.

FBC Remedicum Ostrava  -  Vikings Kopřivnice  8:1  (1:0, 4:0, 3:1)

Boj o čelo začal v rožnovské hale ve dvě hodiny odpoledne. Ve dvě odpoledne začal i mač mužů v Mladé Boleslavi. Mysleli jsme na ně a na dálku fandili a když skončilo naše klání, muži vedli 3:5. Bohužel vedení neudrželi a z města automobilů si odvezli porážku. Starším žákům se dařilo o poznání lépe a celý zápas Kopřivnici drželi na uzdě a sami tvrdili tempo hry. Až na pár ojedinělých vyjímek. Vyjímky z herních situací ovšem skvěle ba co víc fantasticky likvidoval Ondra v bráně a jen hloupou Cickovou chybou v závěru utkání přišel o čisté konto. Klukům k jednoznačnému vítězství napomohli i sami hráči Vikings. V závěru druhé třetiny a na začátku té třetí se nechali několikrát zbytečně vyloučit a eskorta FBC všechny jejich prohřešky nemilosrdně trestala.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři