Kluci se asi zalekli výhry, litoval kouč

neděle 21.11.2010 | VG |  Kluci se asi zalekli výhry, litoval kouč

 
 
 

Dvě parádní třetiny, po kterých byl kouč Martin Smeták nadšený, k vítězství hráčům FBC Remedicum Ostrava na hřišti Mladé Boleslavi nestačily. Před reprezentační přestávkou tam FBC Remedicum prohrálo 5:7.
Přitom jsme začali opravdu perfektně,“ líčil Martin Smeták. „Hráli jsme super florbal, vypracovali jsme si už v první třetině obrovské šance, mnohem více než jich měli domácí, ale neproměnili jsme je. Góly jsme přidali ve druhé části.
Po ní byl ostravský trenér rovněž spokojený. „V obraně jsme hráli dobře, kluci běhali, jak měli. Předváděli jsme krásné akce na jednodotek, prostě paráda,“ popisoval Martin Smeták.
Jenže pak přišla třetí třetina a v ní začali hosté chybovat. „Udělali jsme dvě hrubé chyby v obraně a domácí vyrovnali na 5:5. Pak jsme dostali smolný gól zpoza branky na 5:6. To si beci nepohlídali tyčku, svůj díl tam měl i brankář,“ podotkl kouč Smeták.
O vyrovnání se hráči FBC Remedicum snažili v závěrečné hře bez gólmana, ale místo vstřeleného gólu inkasovali do prázdné branky. „Bohužel jsme prohráli, protože se kluci zřejmě zalekli toho, že by mohli porazit Mladou Boleslav doma. Odehráli jsme dvě úžasné třetiny, ale pak jsme se prostě lekli vítězství,“ řekl Martin Smeták.
Hráče FBC Remedicum Ostrava nyní čeká v extralize reprezentační přestávka, která je na programu kvůli mistrovství světa. „Budeme se dávat zdravotně dohromady a samozřejmě taky makat na fyzičce,“ nastínil plán kouč Smeták.

BILLY BOY Mladá Boleslav - FBC Remedicum Ostrava 7 : 5 (0 : 0)(3 : 5)(4 : 0
Branky a nahrávky:
25.Fojta (Křenek), 31.Fojta (Křenek), 36.Ekl (Novotný), 43.Slaný (Bouška), 46.Novotný (Ekl), 58.P.Bouška (Křenek), 59.Novotný (Veselý) - 25.Žák (Skácel), 25.Sedlák (Hanic), 30.Machala (Žák), 31.Žák (Skácel), 39.Šmída (Machala).

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři