V sobotu ubránili Fatpipe arénu a v neděli „street“ florbal v Českém Těšíně

neděle 17.10.2010 | mac |  V sobotu ubránili Fatpipe arénu a v neděli „street“ florbal v Českém Těšíně

 
 
 

Na sobotní turnaj mladších žáků (16.10.2010) - spousta omluvenek a na ranní sraz dorazilo sedm hráčů a dva brankaři.

FBC Remedicum Ostrava – Paskov Saurians 3:0

První zápas s Paskovem bylo vlastně hledání správného klíče k uzavřené obraně soupeře, který utkání odehrál na tři lajny. Obranu soupeře se nám podařilo otevřít v první polovině celkem třikrát. Během druhé poloviny jsme třígólový náskok nenavýšili, ale ani soupeři jsme nepovolili vstřelit nám branku.

FBC Remedicum Ostrava – FBC BD STAV Frýdek – Místek 6:1

Druhý zápas proti Frýdku-Místku jsme nezačali nejlépe, nedůsledné bránění soupeř potrestal brankou, ale to bylo vše, co jsme mu povolili. Střelecky to byly dvě vyrovnané poloviny, kdy jsme vstřelili v každé po třech brankách.

FBC Remedicum Ostrava – Slávia Florbalshop.cz Havířov 12:5

Slávia Havířov nám vstřelila nejvíce branek, ale také nejvíce dostala. Bylo to utkání, kdy se víc útočilo, než bránilo. Také oba brankaři si vybrali své slabší chvilky, ale překvapení v podobě porážky nedopustili. Soupeř hlavně zaostával v pohybu, i když nás bylo méně, nestačil „pokrývat“ naše hráče.

FBC Remedicum Ostrava – 1. SC WOOW Vítkovice Hurikán 6:1

Poslední zápas s 1. SC WOOW Vítkovice Hurikán byl zvláštní hned od začátku, soupeř se ani nerozcvičoval a tak šel do utkání „za studena“. Naši hráči toho plně využili v první polovině a druhou již hráli tak na sedmdesát procent.

 

 

 

V neděli 17. 10. 2010 jsme dorazili do Českého Těšína na SH Bowling Squash, kde povrch je srovnatelný s pozemní komunikací druhé třídy po zimní úpravě.

 

FBC Remedicum Ostrava – SK Domaslavice 2:3 (0:0,0:0,2:3)

Hráči plnili úkoly trenéra a bylo vidět, že soupeř běhá a my hrajeme florbal. Protihráči byli o několik hlav větší a to bylo vidět na rychlosti. Naše vedení 1:0 jsme udrželi čtyři minuty, poté soupeř otočil, ale nám se ještě povedlo dotáhnout na 2:2. Když se soupeř ujal opět vedení, uzamkli jsme ho na jeho polovině, ale již se nám nepodařilo dát branku. Remíza by byla po našem výkonu spravedlivější.

 

SFK TJ Slovan Havířov - FBC Remedicum Ostrava 5:1 (3:0,0:1,2:0)

Třetinu jsme ztratili, aby hráči pochopili jak na SFK hrát. Vidět to bylo hlavně ve druhé třetině. V třetí třetině jsme se již nadechovali k obratu, ale soupeř potrestal dvě naše chyby v obraně a tím přinesl klid do svých řad.

Nedělní dvojzápas ukázal, že jsme schopni hrát i za starší žáky. Další práce s týmem přinese i body a hlavně jistotu pro některé hráče, že ti protihráči o dvě hlavy větší umí jen to co oni.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři