Starší žáci A vstup do sezóny nepodcenili

neděle 2.10.2011 | Boris |  Starší žáci A vstup do sezóny nepodcenili

 
 
 

Do ligových bojů zasáhli o uplynulém víkendu i starší žáci A. Z loňského stříbrného finalisty mistrovství ČR zůstalo v tomto mužstvu šest hráčů, kteří byli doplněni ročníkem 98 a nadějnými posilami z řad mladších žáků. Pro mladší ročníky to byla konečně v jejich skoro čtrnácti letech premiéra v ligové soutěži, protože doteď byli zvyklí hrát pouze systémem jednotlivých uzavřených turnajů.

 

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FbC BD STAV Frýdek-Místek   8:1

Na úvod ligové soutěže jsme poměřili síly s Frýdkem Místkem a na první gól se čekalo až do osmé minuty, kdy otevřel skóre tohoto ročníku Igi, který si tímto dal dárek ke svému dnešnímu svátku. Do přestávky jsme přidali ještě další dvě branky a opadla z nás nervozita. Po přestávce jsme rychle navýšili vedení na 6:0 a už se objevily dotazy, zda se utkání v ligové soutěži končí po rozdílu patnácti branek. To jsme se však přepočítali. Frýdek zapnul na vyšší výkon a hra se vyrovnala. V poslední třetině jsme přidali ještě dvě branky a soupeř korigoval na konečných 8:1.

 

Torpédo Havířov - FBC ČPP Remedicum Ostrava   4:6

Ve druhém zápase na nás čekal soupeř, kterého jsme si pozvali předminulou středu na přátelský přípravný zápas na naší domácí Fatpipe arénu a kde jsme kluky z Torpéda přehráli výrazným brankovým rozdílem. V první třetině zápas vypadal podobně jako v přípravě a bez větších problémů jsme získali vedení 4:0. Ve druhé části jsme však usnuli na vavřínech a nechali soupeře hrát jeho hru a tak ten toho samozřejmě využil a dvěma góly snížil na 2:4. Ve třetí části se hra přelévala ze strany na stranu, ale byli jsme to my, komu se podařilo vsítit důležitou branku a odskočit na 5:2. Kdo čekal, že tím konečně máme zápas pevně ve svých rukách, tak ten se šeredně mýlil. Soupeř dvěma góly snížil na rozdíl jediné branky, a když v této fázi hry (tři minuty před koncem) ještě náš trenér se stoickým klidem poslal na hřiště třetí lajnu, tak nemálo fanoušků mělo zaděláno na infarkt. Naštěstí kluci své střídání zvládli a když při dostřídávání v průběhu hry vyrazil na hřiště sprintem Rosťa, dostal se k míčku, narazil si o spoluhráče a v běhu vypálil nechytatelnou dělovku, tak havířovský brankář jen smutně lovil míček ze sítě pošesté. Havířovští si pak ještě vyžádali timeout, ale naši hráči jim už míček do konce zápasu nepůjčili.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři