Ženy po víkendu bez bodů

neděle 2.10.2011 | VG |  Ženy po víkendu bez bodů

 
 
 

Dva předchozí extraligové duely hráčkách FBC ČPP Remedicum Ostrava vůbec nevyšly. V domácím prostředí podlehly Chodovu 1:4 a pražskému Elite 0:6.
Stalo se. Utekly nám první třetiny v obou zápasech a naplno se projevila nezkušenost družstva, které je hodně mladé," hodnotil s odstupem trenér Dušan Dudešek. „Ukázalo se i to, že nám schází střelkyně, kterou jsme zatím nenašli."
Kouč věří, že jeho mladý tým dvě domácí porážky nesrazí. „Ponaučení jsme si z těch proher vzali, víme, že to bylo nepovedené ze všech stran. Ale jak říkám, přičítám to tomu, že tým je mladý. Teď musíme zapomenout a jít dál," řekl trenér a pokračoval: „Zkusíme na tom zapracovat. Půjdeme trénink od tréninku a v nejbližších dvou zápasech se musíme zvednout, jiná cesta není."

FBC ČPP Remedicum Ostrava - TJ JM Chodov 1 : 4 (0 : 3)(1 : 1)(0 : 0)
Branky a nahrávky:
21.Vavrečková (Štrbáková) - 6.Vojáčková (Bachmaierová), 7.Hofmanová, 10.Dvořáková (Vojáčková), 32.Steinbachová (Žůrková). Rozhodčí: Podlesný, Petřík; Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 50.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - ELITE PRAHA 0 : 6 (0 : 4)(0 : 1)(0 : 1)
Branky a nahrávky:
4.Stará, 11.Veselá (Stará), 11.Ratajová (vlastní), 14.M.Urbanová (Rullová), 31.Ratajová (vlastní), 47.Rullová (Poláková). Rozhodčí: Both, Waliczko. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 25.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři