Muži se zvedli, přehráli Chodov

neděle 2.10.2011 | VG |  Muži se zvedli, přehráli Chodov

 
 
 

Po dvou výrazných porážkách s Vítkovicemi a Střešovicemi přišla náplast ve formě výhry 9:5 nad Chodovem. Áčko FBC ČPP Remedicum Ostrava ve 4. kole extraligy znovu ukázalo, že umí bojovat.
Byl to úplně jiný zápas než to, co jsme předváděli předtím," řekl trenér Miroslav Kozel. „I když jsme zase prohrávali 2:5, kluci makali pořád naplno, bojovali, dřeli a dávali góly."
Utkání začalo pro domácí skvěle, tým brzy vedl 2:0. Jenže hosté se nevzdali a otočili vývoj skóre až na 2:5. „Do tohoto stavu náš gólman moc zákroků neměl, ale pak nás podržel," chválil Kozel. A zabrali i útočníci. Nejvýrazněji na sebe upozornil Miroslav Mayer, autor hattricku. „Konečně se trefili hráči, kteří to potřebovali. Šlo na nich vidět, že chtějí hrát," hodnotil kouč FBC ostrava. „Ale soupeř mě tentokrát zklamal. Chodov nebojoval, nesnažil se, jeho hra byla fádní," dodal Miroslav Kozel.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - TJ JM Chodov 9 : 5 (2 : 4)(5 : 1)(2 : 0)
Branky a nahrávky:
5.Mayer (Curney), 6.Mayer, 26.Hanic (Curney), 29.Skácel (Krzyžanek), 30.Vojtíšek (Machala), 32.Daniš (Komínek), 39.Curney (Skácel), 53.Mayer (Komínek), 60.Machala (Skácel) - 8.Pražák (Jendrišák), 14.Cepek (Hartmann), 15.Šochman (Kotlas), 20.Sýkora, 22.Jendrišák (Cepek). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 4:6, Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 225.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři