Havíři budou rubat v Muglinově.

pondělí 10.10.2011 | R.M. |  Havíři budou rubat v Muglinově.

 
 
 

O minulém víkendu se toho odehrálo docela dost. Sebastian Vettel obhájil s předstihem mistrovský titul ve Formuli 1. Ve 121. Velké pardubické znovu kraloval "stařík" žokej Josef Váňa s koníkem Tiumenem. Váňa vyhrál Velkou již poosmé a podruhé si připsal hattrick. Poprvé to bylo s legendárním koněm Železníkem, který jako jediný vyhrál pardubickou steeplechase čtyřikrát. Podruhé dovršil hattricku právě v neděli s Tiumenem. Na mistrovství světa v ragby známe semifinálové dvojce. O finále se střetnou Wales s Francií a Nový Zéland s Austrálií. V Mladé Boleslavi se hrál pohár mistrů a florbalové SSV Helsinki se staly klubovým králem planety, když ve finále porazili střešovický Tatran 4:3.

Dorostenecká ligová soutěž se hraje až o tomto víkendu, konkrétně v sobotu. Do naší domácí štoly nafárají horníci Torpéda Havířov a havíři Horní Suché. Přijedou také soustružníci z Vítkovic, ale ti s námi kopat nebudou. Vítkovičtí zástupci strojírenského závodu JG budou nejdřív okoukávat naši těžní věž, aby pak od 11:30 osoustruhovávali hlavu důlního kombajnu hornosušského družstva a následně v 16:30 seřizovali dopravní pásy havířovskému Torpédu.

My (Remedičáci) pojedeme dolů do dolu v 10:00 hodin společně s týmem Torpéda Havířov a navážem na zářiové pražské společné setkání, kde jsme si dobře zarubali. Druhý sobotní překop se uskuteční až v 18:00 hodin a na své šachtě SCM Fatpipe aráně přivítáme nováčka Horní Suchou. A jak to vidí trenér Tomáš Svačinka? "Tak měli bychom nastupit už v novych faračkach, na kerych bude mět každy svoje meno. To bude pro nas cosik noveho, ale synci si snad rychle zvyknu, bo budem rubat doma. To vidim jako našu vyhodu, bo zname každy hajcman či rykšu. Tež maju někeři nove nařadi a jak se pravi nove koště dobře mete".

Takže jste si sami mohli udělat obrázek jak by vše mohlo v sobotu 15.10.2011 vypadat. Hrajeme v 10:00 a 18:00 doma ve SCM Fatpipe aréně v Ostravě Muglinově. Zbytek ligového dvojkola se hraje taktéž v Ostravě na Dopravce. Tam poměří síly 10:30 Znojmo a Zlín, 12:00 Brno a Kopřivnice, 13:30 MVIL a Znojmo, 15:00 Zlín a Brno, 16:30 Kopřivnice a MVIL.


 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři