Fáračky nedorazily.

sobota 15.10.2011 | R.M. |  Fáračky nedorazily.

 
 
 
Měli být už dávno hotové, jenže nejsou. Už už se zdálo, že vše dopadne velice dobře a my v sobotu nastoupíme ke svým ligovým zápasům v nových dresech, ale bohužel. Firmě, jenž se zaobírá výrobou, jednoduše došly písmenka. Ř, Š, Č prostě nejsou na skladě a mně to moc mrzí. Chtěli jsme si to užít před domácím publikem, v domácí hale, v nových dresech. Nevyšlo. Tak si to kluci alespoň užili v domácí hale, před domácím publikem v nenových dresech.

FBC ČPP Remedicum Ostrava  -  Torpédo Havířov  10:3

První třetina 0:2 pro Torpédo Havířov. Ne že bychom hráli nějak špatně či neodvážně, po většinu času byl míček na našich holích, ale šance nějak nepřicházely. Havířovští navíc vzorně plnili předzápasové prognózy.  Zodpovědně bránili systémem 2-1-2 a vyráželi k občasným, zato nebezpečným brejkům. Jeden se jim podařilo proměnit, v druhém trefili tyčku, v třetím nás podržel gólman, ve čtvrtém se podařilo přerušit akci faulem a z následného trestného úderu obdržet branku. Pořád jsme ještě měli 30 minut hracího času k dobru. To znamená celé dvě třetiny. K obratu dorostencům stačilo pouhých 15 minut té druhé. Trenér stáhl sestavu na dvě hrající formace a pro torpédo začaly krušné časy. Povel "teď budeme dávat góly my" vyřkla Kubečkova hůlka, která vyprodukovala první zásah střelou od mantinelu. Vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat a následně si kluci zahráli přesilovou hru. Tady přišel jeden z mnoha geniálních tahů trenéra Koutného, jenž vedl mužstvo ke třem bodům. Zhruba v polovině přesilovky se v dobré pozici objevil Kolibřík, ale v zakončení selhal. Okamžitě byl nahrazen Kubečkou a prvním dotekem s míčkem rozvlnil síťku v bráně soupeře 3:2. Následně Torpédo víc otevřelo hru a začala pořádně proudit voda na mlýn Remedica. Ratatata 7:2 po druhé třetině a exkluzivní výkon v ní. Třetí díl zápasu nabídl dvě trestná střílení po jedné na obou stranách. Obé bylo využité. Kýžená desítka padla taktéž.

FBC ČPP Remedicum Ostrava  - FbK Horní Suchá  12:2

Klidně bych mohl opsat hořejší odstavec. Taky jsme prohrávali 0:2, taky jsme utkání otáčeli, taky jej otočili, taky padl třetí gól v přesilovce, taky máme tři body, taky byla velká chuť střetnutí vyhrát, taky jsme pokořili soupeře dvouciferným výsledkem, taky jsme hráli ve starých dresech a to je z těch taky asi tak všechno. V zápase se extrémě dařili první formaci, jenž zařídila deset z dvanácti dosažených branek, ale dobře hráli všichni, jen se někdy prostě někomu daří víc a jindy zase vyjde utkání někomu jinému. V tom je ten sport přece tak krásný a je dobře, že se můžeme spolehnout na sílu celého kolektivu.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři