Ženy se zvedly, uhrály 6 bodů

neděle 16.10.2011 | VG |  Ženy se zvedly, uhrály 6 bodů

 
 
 

Po nepříznivých výsledcích družstvo žen FBC ČPP Remedicum Ostrava ukázalo bojovnou tvář. V utkání s brněnským Sokolem Židenice zvítězily ostravské florbalistky 4:1, pak porazily i FBS Olomouc 3:0.
Zaplaťpánbůh za těch šest bodů," oddechl si trenér ostravského družstva žen Dušan Dudešek. „Byly to pro nás hodně důležité zápasy. Ukázaly nám, jestli můžeme hrát v extralize důstojnější roli, nebo ne. Takové soupeře totiž musíme každopádně porazit, pokud se chceme prokousat do play-off."
Během čtrnáctidenní přestávky na sobě hráčky FBC ČPP Remedicum Ostrava zapracovaly. Pomohl jim i nový trenér Michal Trunkát, který se přidal k Dušanu Dudeškovi. „Holky si uvědomily, že bez osobní zodpovědnosti za individuální výkon to nepůjde. Jsme rádi, že jsme udělali těch šest bodů," podotkl Dudešek.
K výhrám pomohla svému celku výrazně gólmanka Lenka Kubíčková. „Ve dvou zápasech dostala jediný gól," zdůraznil trenér. „Bohužel, ale v útoku jsme jaloví. Góly střílejí hráčky z obrany," poznamenal kouč. Ovšem mladému útoku FBC ČPP Remedicum Ostrava tvořenému většinou hráčkami juniorského věku by měl prospět příchod zkušené útočnice Jany Solkové. Ta se k týmu vrací po mateřské dovolené a hned ve svém prvním utkání proti Brnu si připsala asistenci. „Věřím, že spolu s Monikou Léblovou dodají našemu útoku trochu klidu a rozvahy," řekl Dušan Dudešek.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - TJ Sokol Brno Židenice 4 : 1  (1 : 0)(1 : 0)(2 : 1)
Branky a nahrávky:
19.Šupáková (Léblová), 38.Šmídová (Ratajová), 51.Léblová (Solková), 58.Léblová (K.Paloncyová) - 48.Asfourová (Veletová). Rozhodčí: Ludvík, Sobotka. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 45.

FBC ČPP Remedicum Ostrava . FBS Olomouc 3 : 0 (1 : 0)(1 : 0)(1 : 0)
Branky a nahrávky:
18.Ratajová (Vavrečková), 28.Ratajová (Hebronová), 46.Vavrečková (R.Metzová). Rozhodčí: Hála, Kotala. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 37.

 

 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři