Karta fanouška florbalu - získejte permanentku na Fortuna Extraligu a navíc finance pro FBC Ostrava

pondělí 24.10.2011 | RaK |  



Karta fanouška florbalu - získejte permanentku na Fortuna Extraligu a navíc finance pro FBC Ostrava

 
 
 

Generální partner českého florbalu sázková kancelář Fortuna spustila nový zajímavý projekt. Všichni fanoušci florbalu mají nyní možnost získat speciální kartu, která jim jednak přinese permanentku na základní část Fortuny Extraligy a další výhody navíc a současně jejich oddílu finanční odměnu 200,- Kč za každého fanouška.
Každý, kdo se u sázkové kanceláře Fortuna přihlásí do klubu fanoušků florbalu získá jednak výhody člena Fortuna Klubu Plus, což je i speciální bonus 200,-Kč ale navíc v této kartě získá také permanentku na všechna utkání základní části Fortuna extraligy.


Co je třeba udělat aby jste podpořili náš klub FBC Ostrava v této akci ?
Velice důležitým faktorem je, že registrace karty je zcela zdarma. Jedinou podmínkou k zaregistrování je vsadit si při první návštěvě pobočky Fortuna libovolnou částku. Kartu můžou získat všechny osoby starší 18 let, které nejsou registrovány ve Fortuna klubu plus.
Aby byl za vaší registraci náležitě ohodnocen i klub FBC Ostrava, musíte v registračním formuláři uvést název „Ostrava FBC“ a ID = 205


Fanoušek při svém přihlášení uvede vybraný florbalový oddíl - který následně získá odměnu 200,- Kč za každého zaregistrovaného fanouška. K výplatě souhrnné odměny oddílu dojde poprvé v lednu 2012.
Členem klubu fanoušků florbalu nemusí být pouze členové vašeho oddílu, ale kdokoliv starší 18 let. Závisí tedy jen na vašem oddílu či družstvu, jak aktivní v této akci budete.
Díky mnoha benefitům pro samotného fanouška včetně permanentky na celou základní část Fortuna extraligy je toto členství určitě zajímavé i pro samotné členy.

Z hlediska finančního přínosu pro oddíl se ČFbU rozhodla celou částku 200,- Kč za fanouška plně přenést na oddíly s tím, že doufáme v pozitivní reakci ve florbalovém hnutí a tedy i pro Fortunu a.s. zatraktivnění celé spolupráce s českým florbalem.
Více informací o kartě včetně způsobu přihlášení se získáte zde.

Další informace získáte přímo na internetových stránkách FORTUNY a to konkrétně zde.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři