Havířov: Pozor na první lajnu

čtvrtek 27.10.2011 | VG |  Havířov: Pozor na první lajnu

 
 
 
V dnešní předehrávce 7. kola extraligy se muži FBC ČPP Remedicum Ostrava představí na hřišti Torpeda Havířov. A i když jsou Havířovští nováčkem v soutěži, uvědomuje si trenér ostravského celku Miroslav Kozel náročnost utkání.
Bude to jeden z nejtěžších zápasů s papírově slabšími soupeři," tuší Miroslav Kozel. „Jednak je to derby, jednak bude v havířovské hale určitě hodně diváků," připomněl ostravský kouč minulé domácí utkání Havířova se Střešovicemi, na které bylo vyprodáno. „Ale bouřlivá atmosféra je fajn, vyburcuje všechny hráče k parádním výkonům."
Florbalisté FBC ČPP Remedicum Ostrava stihli po nedělním střetnutí s Pardubicemi jeden trénink v úterý. „Hrajeme pořád stejný styl, zatím není co měnit," podotkl Miroslav Kozel. Sám si však hru příštího soupeře pořádně nastudoval. „Sledoval jsem televizní zápas Vítkovic s Havířovem. Za Havířov dávala většinu gólů jejich první lajna. Na tu si budeme muset dát pozor," varoval ostravský trenér před formací vedenou bývalým zkušeným reprezentantem Pavlem Kožušníkem.
Na krajské derby by měl být tým FBC ČPP Remedicum kompletní. „Sice Skácel nebo Daniš jsou nachlazení, ale hrát by měli," doplnil Kozel.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři