Ženy vybojovaly pouze bod

neděle 30.10.2011 | VG |  Ženy vybojovaly pouze bod

 
 
 

Ze šesti možných bodů přiváží družstvo žen FBC ČPP Remedicum Ostrava po víkendu v Praze pouze jediný bod. Ten ostravské florbalistky vybojovaly na Děkance, se kterou prohrály 4:5 po nájezdech. S týmem Herbadentu pak prohrály 0:9.
Jeli jsme pro 3 body, vracíme se s jedním. Jsme za víkend minus 2 body," litoval trenér ostravského družstva Dušan Dudešek. „Přitom ten první zápas jsme mohli i vyhrát. Nakonec jsme se štěstím vyrovnávali chvíli před koncem a nájezdy jsou loterie."
V prvním pražském duelu hráčky FBC ČPP Remedicum vedly 1:0, ale pak se hráčky na střídačce v oslabení neudržely a zareagovaly na sporný výrok sudího. Přišel trest za nesportovní chování a v oslabení ve třech proti čtyřem družstvo inkasovalo. „Děkanka ale patří mezi soupeře, se kterými musíme vyhrávat," zdůraznil Dudešek.
Ve druhém duelu na Herbadentu se ostravské družstvo drželo do 35. minuty. „Pak přišly individuální chyby a jakmile se hráčky Herbadentu dostanou do hry, je to už jen o tom, kolik gólů nasází," uznal Dudešek. „Ale hráčky si potvrdily, že pokud se dodržuje taktika, dá se hrát i se silným soupeřem."
Nyní mají hráčky FBC ČPP Remedicum Ostrava čtrnáct dní na to, aby se daly znovu dohromady. „Pak hrajeme v Jihlavě, odkud musíme přivézt tři body, ať jsme po polovině soutěže na postupových příčkách do play-off. Jinak to nemá smysl," řekl trenér Dušan Dudešek. „Družstvo je dostatečně zkušené, mělo by se s tlakem vyrovnat. Jinak je to pro všechny jenom ztráta času," doplnil trenér.

Děkanka SK Praha 4 - FBC ČPP Remedicum Ostrava 5 : 4 na trestná střílení (0 : 1)(1 : 0)(3 : 3)(0 : 0)
Branky a nahrávky:
28.Karásková (Blažková), 49.Beranová (Chvátalová), 55.Nováková (Karásková), 59.Beranová (Brabcová), rozhodující nájezd Denková - 16.Šmídová (Paloncyová), 42.Solková, 50.Mandátová (Léblová), 60.R.Metzová (Léblová). Rozhodčí: Michálek, Štengl. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 32.

Herbadent SJM Praha 11 - FBC ČPP Remedicum Ostrava 9 : 0 (0 : 0)(3 : 0)(6 : 0)
Branky a nahrávky:
36.Urbánková (Klímová), 38.Šteglová (Theodosisová), 40.Theodosisová (Billá), 43.Lustigová (vlastní), 46.Urbánková (Klímová), 49.Billá, 55.Urbánková (Klímová), 57.Šteglová (Billá), 57.Lustigová (vlastní). Rozhodčí: Kněžík, Knap. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0, Oslabení: 0:0. Diváků: 63,

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři