Znojmo uvidí špičku.

úterý 8.11.2011 | R.M. |  Znojmo uvidí špičku.

 
 
 
Dorostenci FBC ČPP Remedicum Ostrava v sobotu vyrazí směr Znojmo. Znojemská sportovní hala bude svědkem hodně zajímavých klání. Konkrétně souboje neporažených celků Brna a Ostravy. Pro brněnské to bude křest ohněm, protože ti se navíc utkají s Vítkovicemi - žhavým kandidátem na postup do předkola MČR. A ještě oba ostravské celky poměří síly s pořadatelským celkem Znojma.

Už v 9:30 je naplánován náš souboj se Znojmem, což je o půl hodinky dříve než jsou oficiální začátky stanovené předpisem soutěže. Znojemští tudíž museli žádat o vyjímku a bylo jim vyhověno, takže se kluci připravte na brzké ranní vstávání a odjezd okolo šesté hodiny. Se Znojmem jsme si zahráli už v prvním kole a porazili jej těsně 6:5 po třetinách (3:1, 1:2, 2:2) Ikdyž se celek našeho soupeře drží v tabulce na předposledním místě, my víme o jeho houževnatosti a v žádném případě jej nechceme podcenit a nějakým způsobem zaváhat.

13:30 je začátek zápasu prvního (FBC ČPP Remedicum Ostrava) s druhým (Bulldogs Brno). Oba týmy ještě neokusily hořkost porážky a střetnutí slibuje zajímavou podívanou. Buldoci v té době už bodou mít za sebou mač proti Vítkovicím a pokud by prohráli budou mít dvojnásobnou motivaci uspět proti nám. Brněnští taktéž ví, že jakmile ztratí všechny body mohou klesnout tabulkou až na páté místo. Brno je v zápise o utkání vedeno jako domácí a my z tábora domácích víme, že brněnští budou chtít ze Znojma odvézt minimálně tři body a nejlépe šest. Tak já věřím, že se dorostenci FBC s nikým mazlit nebudou a svou kůži neprodají lacino.

A jak to vidí trenér Tomáš Svačinka: Kluci měli ve čtvrtek a pátek volno bez tréninkové jednotky, protože jsem byl v Brně na Evropské Florbalové Tour. Odsud jsem si přivezl několik zajímavých poznatků především o hře juniorů Finska a chtěl bych si tento týden něco na tréninku vyzkoušet. Byl bych rád kdyby jsme jednou byli stejně dobří jako Fini. Do Znojma tedy pojedeme připraveni a možná si vyzkoušíme i nějaké finské variace přechodu do útoku, rychlosti kombinace, presingu, nátlakovou hru atd...
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři