V poháru přišel další propadák

úterý 8.11.2011 | VG |  V poháru přišel další propadák

 
 
 

Jako by týmy z Brna byly pro hráče FBC ČPP Remedicum Ostrava zakleté. V minulém extraligovém utkání prohráli ostravští florbalisté s Bulldogs Brno 3:12, v úterý večer utrpěli další debakl s celkem z jihomoravské metropole. Tentokrát podlehli v 5. kole poháru prvoligovému Hattricku Brno 2:9.
Nedaří se nám dávat góly a chybí nám fyzické síly,“ vyjmenoval zásadní problémy svých svěřenců trenér ostravského celku Miroslav Kozel. „Bohužel, přehrál nás i prvoligový soupeř. Jeho hráči byli jednoduše rychlejší,“ podotkl Kozel.
Přitom pohárové utkání nevypadalo tak jednoznačně, jak hovoří výsledek. „Oni měli snad dvanáct střel na branku, ale dali z nich devět gólů,“ uznal ostravský trenér, jenž se snažil tým nabudit i výměnou gólmanů. Jenže ani tento tah příliš nevyšel. „Žádný z kluků nic pořádně nechytil,“ litoval Miroslav Kozel. „A my jsme se na ty dva góly strašně nadřeli.pak už to byla křeč.
Oba góly FBC ČPP Remedicum Ostrava zařídil stejný hráč. Jan Daniš se dvakrát trefil po asistencích Petra Skácela. „Jinak jsme byli jaloví,“ uznal Kozel.

FBŠ Hattrick Brno - FBC ČPP Remedicum Ostrava 9 : 2 (2 : 0)(5 : 1)(2 : 1)
Branky a nahrávky:
15.Hauser (Felkl), 17.Koutník (Lazor), 22.Hlaváček (Hauser), 27.Hauser, 32.Felkl (Hauser), 38.Flek, 40.Hauser (Hlaváček), 51.Houbal (Koutník), 52.Hlaváček (Kopřiva) - 21.Daniš (Skácel), 59.Daniš (Skácel). Rozhodčí: Hadrava, Urbánek. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 93.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři