Muže čeká zápas o sebevědomí

pátek 11.11.2011 | VG |  Muže čeká zápas o sebevědomí

 
 
 
Těžký úkol mají před sebou hráči FBC ČPP Remedicum Ostrava. Ve víkendovém utkání 9. kola extraligy hostí v neděli od 17 hodin FbŠ Bohemians. Oba týmy přitom potřebují zabrat. Ostravané mají za sebou kruté prohry v extralize i v poháru, Bohemians se v sezoně příliš nedařilo a do Ostravy už přijedou s novým trenérem Jiřím Jakoubkem, který nahradil Marka Brosche.
To utkání by nebylo jednoduché ani tak,“ připustil kouč ostravských florbalistů Miroslav Kozel. Zdá se totiž, že jeho tým právě prochází výsledkovou krizí. „A sám pořádně nevím, co od toho čekat. Buď se chytneme, nebo dostaneme zase nášup.
Recept na vzkříšení se Miroslavu Kozlovi nehledá lehce. „Kluci musí sami za to vzít a chtít vyhrát. Bez toho to nepůjde,“ prohlásil trenér FBC Ostrava. Zároveň ale přiznává, že zásadní nedostatek se jeho svěřencům zřejmě nepodaří odstranit jen tak. „Když klukům chybí síly, tak nejde oddřít úplně nadoraz celých šedesát minut,“ poznamenal Miroslav Kozel. „Kluci měli slabou letní přípravu. Před minulou sezonou, v níž vybojovali stříbrné medaile, trénovali v létě tři měsíce. Letos sotva měsíc a půl. Teď se to projevuje, od toho se odvozují dosavadní výsledky,“ vysvětloval Kozel. „Nezbývá nám nic jiného, než se pokusit něco s tím provést. Ale taková příprava se nedá dohnat za týden. Pokud nemají kluci naběháno, tuhle sezonu to doženou stěží.“
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři