Muži zabrali, rozstříleli Bohemians

neděle 13.11.2011 | VG |  Muži zabrali, rozstříleli Bohemians

 
 
 

Nelichotivá série tří extraligových proher v řadě pro hráče FBC ČPP Remedicum Ostrava skončila. V 9. kole soutěže doma rozstříleli FbŠ Bohemians 11:5.
Konečně jsme hráli pořádně a  bojovali,“ pochvaloval si trenér ostravských florbalistů Miroslav Kozel. „Prolomili jsme tu nepříznivou sérii.
Velkou zásluhu na vzkříšení FBC ČPP Remedicum Ostrava měla především první formace. Petr Skácel nasbíral proti Bohemians 8 kanadských bodů za 3 branky a 5 asistencí, Michal Šmída a Jan Daniš skórovali čtyřikrát a k tomu si každý připsali i bod za gólovou přihrávku. „V předchozích zápasech jsme se trápili střelecky. Tentokrát jsme stříleli na branku, byli jsme před gólmanem a clonili mu,“ podotkl kouč Kozel, který však vyzdvihl i hru obrany. „Vyhrávat můžeme, když budeme dobře bránit. V tom jsme se oproti minulým utkáním zlepšili. Stačí dobře bránit a první nebo druhá lajna ty góly dá.
Premiéru v dresu áčka si odbyl juniorský gólman Ondřej Holman, proti Bohemians nastoupil za muže poprvé od začátku zápasu. „Chytá velmi dobře, tak proč by neměl dostat šanci? Pojede s námi i ve čtvrtek do Prahy,“ prohlásil trenér Miroslav Kozel.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FbŠ Bohemians 11 : 5 (4 : 2)(2 : 2)(5 : 1)
Branky a nahrávky:
1.Skácel (Šmída), 2.Skácel (ts), 13.Šmída (J.Daniš), 17.J.Daniš (Skácel), 27.Šmída (Dziurdzik), 40.T.Daniš (Skácel), 41.Šmída (Skácel), 49.J.Daniš (Skácel), 57.Šmída (Skácel), 60.Skácel (Krzyžanek), 60.J.Daniš - 5.Dušek (Kisugite), 18.Jedlička (Kisugite), 25.Bagin (Dušek), 36.Dušek (Růžek), 60.Dušek (Hluchý). Rozhodčí: Nováček, Vašíček, Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Oslabené: 0:0. Diváků: 125.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři