Ženy prohrály s outsiderem i favoritem

neděle 13.11.2011 | VG |  Ženy prohrály s outsiderem i favoritem

 
 
 

Mrzutý byl po víkendu trenér ženského družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava Dušan Dudešek. Jeho svěřenkyně totiž prohrály jak s posledním celkem extraligové tabulky Jihlavou 2:3, tak s favorizovaným celkem Bohemians. Pražský tým navíc uštědřil Ostravankám výprask 15:3.
Je to špatné. I kdybychom v Jihlavě vedli po dvaceti minutách 5:0, tak nakonec prohrajeme,“ litoval trenér Dušan Dudešek. Ostravské florbalistky sice vedly už po půl minutě 1:0 a v polovině zápasu 2:1, ale nakonec duel ztratily 2:3. „Nedáváme šance. To je celé,“ komentoval prohru s Jihlavou kouč Dudešek. „A když soupeřky ve druhé třetině vyrovnaly, dostali jsme se do křeče. Přitom už se nemůžeme vymlouvat na to, že je družstvo mladé, protože půlka sezony je za námi.
Hráčky FBC ČPP Remedicum Ostrava se přitom nevyvarují ani chyb v obraně. „Ale bekům nelze nic vyčíst, snaží se, bojujou. Jenže když nedáváme góly, znervózní celý tým a z toho ty chyb pramení,“ vysvětloval Dušan Dudešek. „Jsem zklamaný a holky taky.
Ostravské družstvo tak dovolilo Jihlavě vybojovat první vítězství v sezoně a soupeřkám z Bohemians dokonce umožnily nastřílet patnáct branek. „Bohemku snad už ani nelze komentovat, po dvou třetinách jsme se úplně sesypali,“ podotkl trenér ostravských florbalistek. Ty totiž po dvou částech prohrávaly v Praze 2:6, ve třetí třetině ale inkasovaly dalších devět gólů!
„Nezbývá nám nic jiného než bojovat dál,“ prohlásil Dušan Dudešek

FBŠ AL INVEST Jihlava - FBC ČPP Remedicum Ostrava 3 : 2 (0 : 1)(1 : 1)(2 : 0)
Branky a nahrávky:
36.Přibylová (Svobodová), 45.Urbanová (Sedláčková), 55.Sůvová (Brejchová) - 1.Ratajová (Vavrečková), 38.Šmídová (Ratajová). Rozhodčí: Chvosta, Vápeník. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 104,


FbŠ ROPRO Bohemians - FBC ČPP Remedicum Ostrava 15 : 3 (3 : 1)(3 : 1)(9 : 1)
Branky a nahrávky:
1.Černá (Karnecká), 13.A.Bočanová (Nemravová), 18.Satýnková (Křížová), 26.Szotkowská, 30.K.Bočanová (Hyršlová), 39.A.Bočanová (K.Bočanová), 45.Křížová, 46.Hyršlová (A.Bočanová), 46.Jelínková (Karnecká), 49.Křížová (Satýnková), 52.Hyršlová (Szotkowská), 58.K.Bočanová (Hyršlová), 58.Satýnková (Křížová), 59.Szotkowská, 60.Vojnarová (Szotkowská) - 1.Solková, 28.Mandátová (Šmídová), 59.Solková (Wirthová). Rozhodčí: Valenta, Žďárský. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 12,

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři