Ženy: I přes prohru optimismus

čtvrtek 17.11.2011 | VG |  Ženy: I přes prohru optimismus

 
 
 

Ve 12. kole extraligy narazily hráčky FBC ČPP Remedicum Ostrava na městké rivalky z Vítkovic. V domácím prostředí utrpěly porážku 1:3. „Ovšem i když jsme prohráli, tak nám ten zápas vlil trochu optimismu do žil,“ konstatoval trenér Dušan Dudešek. „To utkání nám ukázalo, že se s holkami se dá pracovat, . Družstvo je sice pořád hodně mladé, ale má před sebou budoucnost.
Hráčky FBC ČPP Remedicum se ukázaly především ve druhé polovině městského derby. „Možná by se dalo říct, že od druhé třetiny jsme byli lepší. Bohužel jsme znovu neproměnili spoustu brankových příležitostí,“ posteskl si Dudešek. „Ale jinak holky hrály to, co jsme si představovali. A především hrály srdcem, bojovaly. Každá, která šla na hřiště, tam odezvdala všechno,“ poznamenal kouč FBC Ostrava. „Že jsme prohráli, to se ve sportu holt někdy stává. Ale když budou holky i v příští zápasech hrát jako teď, tak na ně budeme moct být pyšní,“ prohlásil Dušan Dudešek. „Pokud to holky nezabalí, půjdou nahoru. Když se budeme prezentovat takovým výkonem, věřím tomu, že se ve druhé polovině základní části z nelichotivého osmého místa zvedneme,“ dodal Dušan Dudešek.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - 1. SC WOOW Vítkovice 1 : 3 (0 : 1)(1 : 1))(0 : 1)
Branky a nahrávky:
33.Vavrečková (Závodná) - 11.Ferenčíková (Macurová), 25.Niemcová (Voláková), 57.Quittková. Rozhodčí: Hála, Kotala. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 92.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři