Muži uspěli v Praze

čtvrtek 17.11.2011 | VG |  Muži uspěli v Praze

 
 
 

Po výhře nad Bohemians uspěli florbalisté FBC ČPP Remedicum i ve srovnání s další pražským týmem. V 10. kole extraligy vyhráli na hřišti SSK Future 7:4.
Konečně jsme zahráli přesně to, co jsme chtěli,“ pochvaloval si trenér ostravského celku Miroslav Kozel. „Kluci bojovali a dodrželi všechny taktické pokyny.“ Kouč SSK Future Jan Pazdera si postěžoval, že vývoj zápasu výrazně ovlivnila situace před brankou ostravského mužstva na 4:2. „Předcházela jí sporná situace. Po tomto gólu jsme se položili,“ uvedl Jan Pazdera. „Ano, před naší brankou jsme se možná dopustili faulu, ale rozhodčí ho neodpískali. A my jsme z protiútoku dali gól,“ připustil Miroslav Kozel. „Lze souhlasit s tím, že to byl zlomový moment, ale my jsme měli pod kontrolou celý zápas.
Skutečně, převaha ostravského celku byla patrná po celé utkání. „Soupeře jsme moc nepouštěli ke střelám, k nim se ve větším počtu dostal až v závěru, kdy hrál power play,“ podotkl kouč FBC ČPP Remedicum Ostrava. „Jinak jsme měli střetnutí pod kontrolou. Prolomili jsme i střeleckou smůlu, která se nás držela v předchozích zápasech. Tentokrát musím konstatovat, že jsem spokojený,“ uzavřel Miroslav Kozel.

x3m team SSK Future - FBC ČPP Remedicum Ostrava 4 : 7 (1 : 1)(1 : 2)(2 : 4)
Branky a nahrávky:
19.Jastřembský, 30.Kiprov (Jastřembský), 54.J.Krupička (Freund), 59.Krečmer (V.Krupička) - 17.Skácel, 24.Robenek (Žydel), 38.Skácel (Krzyžanek), 47.Robenek (Posselt), 49.Daniš (Skácel), 49.Robenek (Hanic), 60.Žydel. Rozhodčí: Kačer, Vybíhal. Vyloučení: 0:3. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 205.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři