Muži rozjíždějí druhý díl základní části

pátek 25.11.2011 | VG |  Muži rozjíždějí druhý díl základní části

 
 
 

Stejný soupeř, se kterým hráli na úvod základní části extraligy, čeká na hráče FBC ČPP Remedicum Ostrava i v neděli. Od 17 hodin se v domácím prostředí utkají s Libercem.
Máme za sebou první kolo základní části extraligy," připomněl trenér Miroslav Kozel. A jak kouč ostravského FBC vidí dosavadní účinkování svých svěřenců? „Je to zatím takové nahoru - dolů. Pár zápasů se nám podaří, pár zase ne," hodnotil Miroslav Kozel. „Kluci si pořád zvykají na herní styl, na nové varianty," připomněl trenér, že k týmu přišel na samém začátku sezony, neboť předchozí kouč Martin Smeták tým opustil v týdnu před startem extraligy. „A také je fakt, že si hráči musí na sebe zvyknout," poznamenal Kozel. Během minulých měsíců totiž z týmu odešel střelec Jiří Curney, naopak do Ostravy přišel z Paskova Jan Komínek či z Brna brankář Jan Chrást.
Chrást zatím odchytal jeden zápas a s jeho výkonem jsem byl spokojený," netajil Kozel. „Proti Liberci dostane šanci znovu."
V neděli by měl proti Severočechům nastoupit ostravský tým kompletní. „Jsme všichni, nevím o tom, že by byl někdo nemocný či zraněný. V Liberci jsme minule vyhráli 5:2, tak snad na to navážeme. Každopádně Libereb je soupeř, kterého bychom měli porazit," zdůraznil Miroslav Kozel.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři