Turnaj mládeže tří zemí ve Švýcarsku

pondělí 28.11.2011 | Aleš Poukar |  Turnaj mládeže tří zemí ve Švýcarsku

 
 
 

Vážení rodiče a příznivci florbalu,

 

po úspěchu zájezdu do Švýcarska na přátelské zápasy s Grünenmattem, Willerem, Könitzem a dalšími švýcarskými kluby v dubnu loňského roku, rozhodli jsme se s reprezentačním trenérem Tomášem Trnavským uspořádat tentokrát „Turnaj mládeže tří zemí“, kterého se zúčastní hráčky a hráči Česka, Slovenska a Švýcarska. Turnaj se bude odehrávat ve Švýcarském Grünenmattu ve dnech 2.3. až 5.3.2012. Minule jsme v rámci zájezdu navštívili semifinále švýcarské extraligy mezi Tigers a pozdějším extraligovým vítězem Wilerem, tentokrát nás čeká zážitek ještě silnější – finále švýcarského poháru, které má mnohatisícovou návštěvu.

 

Pro zdárný průběh turnaje však po vás potřebuji nejpozději do 10.12. nahlásit, kteří hráči se hodlají turnaje zúčastnit. Za prvé musíme podle zájmu upřesnit, které kategorie pojedou (předpoklad je starší žáci, dorostenci, junioři, dorostenky, juniorky, ale je možné že pojedou i jiné kategorie) a za druhé jak velký autobus budeme potřebovat.

 

V dotované ceně 3.500Kč/os je obsaženo vše: doprava, ubytování, strava, startovné, ceny. V mnoha případech bude jistě obálka s nápisem Švýcarsko vhodným dárkem pod stromeček.

 

Napište prosím nejpozději do 10.12.  na ales.poukar@ceskesperky.cz jméno, příjmení a rok narození hráče (hráčky), který (která) pojede na tento turnaj. Pokud se nejedná o hráče FBC ČPP Remedium Ostrava, napište i klub, ve kterém je hráč (hráčka) registrován(a).

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři