Dorost hraje v neděli doma.

středa 30.11.2011 | R.M. |  Dorost hraje v neděli doma.

 
 
 
V neděli 4.12.2011 se dohrává páté dvojkolo dorostenecké divize IV, které se rozehrálo minulý víkend v Kopřivnici, kde se mezi sebou utkali Brno - Kopřivnice 10:6, Znojmo - MVIL 2:5, MVIL - Brno 3:9 a Kopřivnice - Znojmo 8:4. Dorostenci FBC ČPP Remedicum Ostrava nemusí nikde cestovat, jelikož se představí v domácí Fatpipe aréně, kde přivítají Torpédo Havířov a TJ Sokol Zlín. Do našeho Sportcentra mládeže přijedou ještě Vítkovice a Horní Suchá. Ti si zahrají mezi sebou a ještě s našimi soupeři (HS - Torpédo a Zlín - Vítkovice).


V 10:00 hodin kluci nastoupí proti Torpédu Havířov. Havířovští se drží v poklidu v samém středu tabulky a ambice na první či druhé místo rozhodně nemají. Zato na třetí a zároveň postupové místo do předkola si jistě brousit zuby budou. Jelikož před rozehráním stávajícího dvojkola byl mezi třetím a sedmým týmem rozdíl pouhopouhých dvou bodů je předpoklad, že se Torpédo bude prát jako o život.


Našim druhým soupeřem je od 13:00 hodin celek TJ Sokol Zlín. Na borce ze Zlína se moc těšíme. Za své působení v nejvyšší dorostenecké lize si totiž vydobyli zajímavou přezdívku "Baťovi Jánošíci". Rádi bohatým berou a chudým dávají. Dokázali obrat o všechny body Vítkovice a Havířov, za remízu si připsali bod i proti Brnu. Naopak poslednímu Znojmu bod darovali a všechny body odevzdali MVILu a Horní Suché. Takže si asi budeme muset zahrát na ty chudší, aby nám též cosik podarovali.


Ve čtvrtek 1.12. oslaví své roční výročí znovuvskříšení trenér Tomáš Svačinka. Málem jsme se s ním rozloučili navždy, ale svou vůlí a taky prnví a rychlou rodičovskou pomocí se jeho florbalový život podařilo zachránit, takže se i letos na podzim mohu zeptat jak nadcházející zápasy vidí právě on. "Měli bychom býti v plné sestavě. Ve čtvrtek či v pátek určím sestavu pro nedělní utkání. Co je jisté, tak nebudeme brát starší žáky, protože ti mají svoje zápasy a nechci je zbytečně oslabovat. Roli favoritů snad potvrdíme. Hrajeme doma, kde to moc dobře známe, takže nic jiného než šest bodů neberu".
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři