Po pauze jede áčko do Brna

pátek 9.11.2012 | VG |  Po pauze jede áčko do Brna

 
 
 

Reprezentační pauza dala extraligovým florbalistům na čtrnáct dní čas zregenerovat síly a připravit se na další pokračování soutěže. Jak to zvládli, to ukáže 9. kolo, ve kterém se hráči FBC ČPP Remedicum ostrava představí v neděli od 17 hodin na hřišti Bulldogs Brno.

V situaci, ve které jsme, pauza zrovna dvakrát neprospívá. Když se nedaří, tak člověk dva týdny čeká na spravení chuti,“ připomněl kouč FBC Ostrava Libor Hrček, že tým neměl zrovna povedený start soutěže. „Je třeba hrát. Na druhou stranu jsme mohli některé věci natrénovat,“ řekl Hrček. „V Brně to bude pro nás velmi důležitý zápas, takzvaně o šest bodů. Brno je totiž o místo za námi,“ podotkl Hrček a dodal: „Nepřipouštíme si nic jiného, než že tam jedeme vyhrát.“
V reprezentační přestávce měli hráči FBC ČPP Remedicum Ostrava příležitost mimo jiné zapracovat i na hře v početní výhodě, tedy v herní činnosti, která jim doposud nevycházela podle představ. „Možná to bude vypadat divně, ale my se na přesilovky zaměřujeme na tréninku pořád. Bavíme se o tom, snažíme se celou dobu, ale ani tak se nám přesilovky nedařily. Ale znovu jsme na nich pracovali a snad to teď bude lepší,“ přál si Libor Hrček, který by měl mít pro utkání v Brně k dispozici kompletní kádr.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři