Přesvědčivá výhra v Brně!

neděle 11.11.2012 | VG |  Přesvědčivá výhra v Brně!

 
 
 

Florbalisté FBC ČPP Remedicum Ostrava v 9. kole extraligy zabrali. Na hřišti Bulldogs Brno vyhráli přesvědčivě 7:1!
„Nebyl to dobrý výkon, byl výborný,“ chválil své svěřence kouč Libor Hrček. Ovšem říct, zda se tým zvedl z předchozích nepovedených výsledků, na to je podle trenéra brzy: „Po jednom zápase můžeme jen těžko soudit, zda se to zlomilo. Ale kluci předvedli parádní výkon, dali do hry srdce.
Na výhře se podílelo několik faktorů. „Chtěl bych pochválit gólmana Dominika Turka, který dostal gól z trestného střílení, ze hry neinkasoval, byť Brno nehrálo špatně. Kluci hráli obětavě zezadu, zblokovali spoustu střel. Vyšla nám přesilovka, posila Pavel Barabáš zahrál perfektně,“ vypočítával Libor Hrček. „Byl bych moc šťastný, kdyby se nám povedlo takový výkon opakovat. Byl to najednou jiný tým než doposud, byla radost stát a střídačce.
Vývoj utkání ovlivnil první gól, který dal právě Pavel Barabáš v přesilovce. „Měli jsme dvě a hned ta první nám vyšla, byla dobře sehraná. Bylo to důležité, díky tomu jsme vyhráli první třetinu 1:0. Kdyby nejdříve skórovali domácí, nebylo by to tak jednoduché,“ přiznal Libor Hrček.

Bulldogs Brno - FBC ČPP Remedicum Ostrava 1 : 7 (0 : 1)(1 : 3)(0 : 3)
Branky a nahrávky:
35.FabiánFBC - 19.Barabáš (Krzyžanek), 23.Hanic (Skácel), 24.Šimíček (Krzyžanek), 38.Robenek (Hanic), 51.Curney (Robenek), 53.Hanic (Skácel), 56.Kašpar (Skácel). Rozhodčí: Kulhánek, Michálek. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 542.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři