Muže probral až křik trenérů

neděle 28.10.2012 | VG |  Muže probral až křik trenérů

 
 
 

Dvě třetiny zápasu s Libercem byly ze strany hráčů FBC ČPP Remedicum hodně nepovedené. Před třetí částí proto přišla bouře v kabině, po níž tým dotáhl utkání do vítězného prodloužení. Rozhodující branku na 6:5 vstřelil Patrik Šimíček, byla to pro něj třetí trefa v zápase.
Ale ten ztracený bod mě mrzí, jako bychom prohráli. Měli jsme mít tři body, ne dva. Takhle nemáme žádný důvod k radosti,“ posteskl si kouč ostravský Libor Hrček.
A co bylo příčinou trápení domácího celku v úvodních čtyřiceti minutách? „Domnívám se, že někteří hráči nepodali výkon, jaký od nich očekávám. Sami si musí říct, jestli do toho dali všechno,“ řekl Hrček. „Do toho se přidala naše věčná bolest, přesilovky. Hráli jsme tři, nedali jsme v nich ani gól, naopak jsme jednou inkasovali. Liberec hrál jednu a tu využil,“ podotkl ostravský trenér. „V tomhle zaostáváme v každém zápase, i když se tomu snažíme věnovat. Přitom přesilovky rozhodují tyhle vyrovnané zápasy.“ Za stavu 5:4 se v sólovém úniku ocitl Filip Hrabal, ale vyloženou šanci neproměnil. „Nedávám mu to za vinu, jen je to škoda. Měli jsme gólovku a neproměnili jsme ji. Vzápětí jsme inkasovali. Místo toho, abychom odskočili na rozdíl dvou gólů, přišlo vyrovnání. Je to škoda,“ litoval Hrček.
Ovšem kdyby domácí hráči přistoupili k duelu zodpovědně, nemuseli by se o výsledek strachovat. „Jenže nasazení bylo strašné,“ uznal Hrček. Proto svěřencům před třetí třetinou v kabině pořádně vyčinil. „Musel jsem zvýšit hlas, protože kluci dvě třetiny odflákli. Třetí část byla nejpovedenější, ale jestli měla efekt ta bouřka v kabině, nevím.“

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FBC Liberec 6: 5 v prodloužení (1 : 1)(2 : 3)(2 : 1) - (1 : 0)
Branky a nahrávky:
17,Chalupa (Robenek), 24.Curney (Šešulka), 30.Šimíček (Curney), 47.Šimíček (Hanic), 53.Kašpar (Skácel), 61.Šimíček (Curney) - 9.Marek (V.Krupička), 21.Valeš (Blažek), 27.Ježek (Blažek), 39.Veselý, 57.Veselý (Pospíšil). Rozhodčí: Kačer, Vybíhal. Vyloučení: 1:3, Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 120.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři