Junioři jsou zatím stoprocentní, trenér ale spokojený není

úterý 30.10.2012 | VG |  Junioři jsou zatím stoprocentní, trenér ale spokojený není

 
 
 

Dvě výhry si o víkendu připsali junioři FBC ČPP Remedicum Ostrava. Ve 2. a 3. kole ligové soutěže zdolali Mladou Boleslav 6:1 a Liberec 8:5.
Jsme sice výsledkově stoprocentní, ale není to fajn,“ prohlásil kouč ostravské juniorky Petr Koutný. „Každý trenér je rád, kdy mužstvo vyhraje, ale já byl nadmíru spokojený jen se dvěna třetinami proti Mladé Boleslavi.
Junioři pak sice přestříleli i Liberec, ale i tak trenéra zklamali. „Ty kluky znám odmalička a takové zklamání jsem snad ještě nezažil,“ přiznal Koutný. „Ten výkony byl zralý na odvolání trenéra. Nešlo to ani jednomu, vybuchl celý mančaft. Kluci asi soupeře podcenili. Nevím, jak si to mám vysvětlit,“ podotkl kouč ostravské juniorky. „Doufám, že tenhle zápas kluci hodí za hlavu a nic takového mi už příště nepřipraví. Každý druhý trenér by byl spokojený s body, ale my jsme vyhráli nezaslouženě. Kluci si před sezonou řekli, že chtějí hrát o nejvyšší posty a takhle by to nešlo.
I proto kouč promluvil juniorům na pondělním tréninku do duše. „Řekl jsem jim, že reprezentují nejen sebe, klub a Ostravu, ale že jsou mezi nimi i hráči národního výběru. A že bych si nepřál, aby tým pod mým vedením zopakoval takový výkon. Ano, jsem tvrdý a nekompromisní trenér a asi moc náročný, ale jestli budou hrát takhle, můžeme se z příštího ligového výjezdu vrátit bez bodu. Ovšem věřím, že to bude lepší.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - BILLY BOY Mladá Boleslav 6 : 1 (1 : 0)(2 : 1)(3 : 0)
Branky a nahrávky:
11.Kučera (Buchta), 32.Šelmeci (Kašovský), 37.Šešulka (Eichner), 45.Křiva (Kašovský), 52.Buchta, 59.Ožana (Trulík) - 31.Calta (Filipec). Rozhodčí: Kotala, Hála. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 51.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FBC Liberec 8 : 5 (2 : 2)(4 : 1)(2 : 2)
Branky a nahrávky:
17.Šelmeci (Eichner), 18.Trulík (Kolajta), 25.Trulík (Svačinka), 31.Křiva (Lipový), 36.Ožana (Vítovec), 39.Ožana (Trulík), 59.Trulík, 60.Kašovský (Křiva) - 8.Bláha (Brožek), 9.Valeš (Ferdan), 30.Pospíšil (Valeš), 41.Ferdan, 59.Tampier (Ferdan). Rozhodčí: Hála, Szilvási. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 36.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři