Skácel: Snad se přesilovky otočí

neděle 14.10.2012 | VG |  Skácel: Snad se přesilovky otočí

 
 
 
Zapracovat na využívání gólových příležitostí. To je podle útočníka FBC ČPP Remedicum Petra Skácela důležité kvůli tomu, aby tým neztrácel body ve vyrovnaných zápasech, jako tomu bylo v neděli, kdy prohrál v Mladé Boleslavi 5:7.
Padesát minut jsme hráli vyrovnaný zápas,“ povídal Petr Skácel.
    Čím to, že jste nakonec prohráli?
Vedli jsme už 5:2, ale dostali jsme dva smolné góly po tečovaných střelách od půlky. Na konci druhé třetiny jsme se už asi viděli v šatně a domácí z brankoviště vyrovnali. Ve třetí části to bylo taky vyrovnané, i když my jsme šli do zápasu z osmého místo a oni z prvního. Jenže my jsme nedali stoprocentní šanci, kdežto oni ano.
    Ten rozhodující gól jste dostali při oslabení, na restné lavici jsi seděl zrovna ty.
No, byla tam ztráta v útoku a já to hasil na poslední chvíli. Snažil jsem se zablokovat hokejku a bylo to asi i s faulem. Kluci to oslabení zahráli slušně, gól dostali až dvě vteřiny před jeho koncem. Sice jsme se na jejich přesilovky připravovali a věděli jsme, co budou hrát, ale tentokrát jsme to po naší chybě neuhlídali.
     Sami jste přitom měli předtím výhodu hry v početní převaze, ale promarnili jste ji. Trápíte se v přesilovkách vlastně už od 2. kola. Proč?
Je fakt, že už s Vítkovicemi jsme měli dvě přesilovky v pěti proti třem a využili jsme jenom jednu, dalších 6 minut v klasické přesilovce nic. Je to problém. Hlavně nemáme typově hráče, které bychom potřebovali. V předchozích sezonách jsme těžili z Pavla Machaly, který dokázal přihrát a taky dát gól. Místo něho jsou tam teď mladí kluci. Ale je to chyba celé pětky.
      Góly budete potřebovat i ve čtvrtek v Havířově. Pilujete přesilovky o něco více?
Na čtvrtek mámě něco připravené. Snad se to otočí a ty přesilovky zlepšíme.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři