Muži ztratili v Boleslavi vedení a v závěru i body

neděle 14.10.2012 | VG |  Muži ztratili v Boleslavi vedení a v závěru i body

 
 
 

V 6. kole extraligy muži FBC ČPP Remedicum Ostrava nebodovali. Přitom na hřišti Mladé Boleslavi měli utkání rozehrané velice slibně, vedli už 5:2. Nakonec však odjeli s prohrou 5:7.
Taková porážka bolí mnohem víc než třeba ta, kterou jsme jsme utrpěli se Střešovicemi,“ připomněl ostravský trenérLibor Hrček desetigólový debakl. „Tentokrát jsme nebyli horší, proto to tolik mrzí.
Ostravané se dostali do tříbrankového trháku a měli i další brankové příležitosti. „Být to 7:2 nebo 8:2, bylo by vlastně rozhodnuto a mohli bychom dohrávat uvolněněji,“ poznamenal Hrček. „Takhle se soupeři povedly dvě slepené branky po dalekonosných střelách, které byly těsně před brankářem tečované. Dostal se na kontakt a do konce druhé třetiny ještě stihl i vyrovnat.
Ve třetí části se na gól čekalo poměrně dlouho. A jako klíčová situace se ukázala hra v početní výhodě. Hráči FBC ČPP Remedicum Ostrava svou přesilovku nevyužili, kdežto domácí ano. „Pak už jsme museli otevřít hru a dostali jsme ještě jeden gól,“ litoval Hrček. „Rozhodly přesilovky. My jsme v té naší bohužel ani pořádně nezakončili. Přitom víme, že nás tam tlačí bota. Díky přesilovkám jsme rozhodli zápas prvního kola proti Spartě, od té doby v nich nestřílíme, musíme s tím něco udělat.
Po utkání v Mladé Boleslavi mohli být ostravští fotbalisté naštvaní i na sudí. Zákrok, za který byl vyloučen Petr Skácel a který domácí potrestali vítěznou trefou, byl k vidění nejednou i z druhé strany. Po jednom ze zákroků domácích se Ostravští dožadovali trestného střílení. Marně.

BILLY BOY Mladá Boleslav - FBC ČPP Remedicum Ostrava 7 : 5 (2 : 1)(3 : 4)(2 : 0)
Branky a nahrávky:
7.P.Bouška (Novotný), 15.Fojta, 37.Fojta (Salát), 38.Gwuźdź (J.Bouška), 40.P.Bouška (Salát), 52.Ekl (Novotný), 52.Gwuźdź (Novotný) - 7.Dziurdzik (Skácel), 24.Hrabal (Klimscha), 26.Komínek (Chalupa), 32.Kašpar (Hanic), 33.Hrabal (Komínek). Rozhodčí: Kulhánek, Michálek. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 206.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři