Muže čeká výjezd do Mladé Boleslavi

čtvrtek 11.10.2012 | VG |  Muže čeká výjezd do Mladé Boleslavi

 
 
 
Další extrémně těžké utkání čeká v 6. kole extraligy hráče FBC ČPP Remedicum Ostrava. Ti sice v prvním kole soutěže narazili na Spartu, tedy na nováčka. Vyhráli, ale pak je čekal extrémně těžký los – v řadě se utkali s Vítkovicemi, Chodovem a Střešovicemi, tedy s týmy, které patří do absolutní špičky. V těchto duelech se hráčům FBC ČPP Remedicum Ostrava výsledkově nevedlo. Zvednout se museli v minulém kole proti Otrokovicím, které naopak za čtyři kola neztratily ani bod.
A proti Otrokovicím se nám povedla důležitá výhra,“ oddechl si ostravský kouč Libor Hrček. „Teď se nám pojede do Mladé Boleslavi mnohem lépe, než kdybychom prohráli.
Ani nyní ovšem nečeká ostravský tým nic snadného. Mladá Boleslav ve čtvrtek dohrává televizní duel s Libercem a zatím je stoprocentní. „Myslím, že stoprocentní bude i po Liberci,“ odhadoval Hrček. „Čeká nás zase velmi těžký soupeř, navíc hrajeme u něj doma. Naštěstí se nám vyprazdňuje marodka,“ podotkl ostravský kouč a dodal: „Až na Šimíčkavypadají zranění lépe, doléčují se i nemocní, kádr vypadá lépe než před zápasem s Pantery.
Áčku by mohli znovu vypomoci stejně jako proti Otrokovicím hráči z juniorky. „Jenže ještě není úplně doladěná výpomoc. Junioři o víkendu taky hrají, takže za ně musí někdo nastoupit. Musíme se domluvit s trenéry juniorky,“ vysvětloval Libor Hrček. „Někteří prostor dostanou, jen uvidíme, kolik nám jich pomůže. Ale svými výkony u nás si o to řekli všichni.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři