Zvednou se muži? Čekají je Otrokovice

čtvrtek 4.10.2012 | VG |  Zvednou se muži? Čekají je Otrokovice

 
 
 
Třikrát po sobě prohráli a teď si chtějí florbalisté FBC ČPP Remedicum Ostrava spravit chuť. V 5. kole extraligy se utkají v neděli od 17 hodin s Otrokovicemi.
Určitě bychom chtěli vyhrát. Třikrát v řadě jsme prohráli, pak jedeme do Mladé Boleslavi, takže nic jednoduchého,“ přiznal trenér Libor Hrček. Ovšem ani teď není tým ve snadné pozici. „ S Otrokovicemi jsme se utkali v přípravě dvakrát na turnaji v Hodoníně a ani jsme je v základní hrací době neporazili. Ve finále turnaje jsme vyrovnávali na poslední chvíli,“ připomněl Hrček. „Nedopadlo to nejlépe, tak to snad bude motivace pro kluky, aby je do třetice porazili.“
Jenže Otrokovice jsou rozjeté. Na rozdíl od FBC ČPP Remedicum Ostrava neztratily ani bod. „Lehkých zápasů už moc není,“ připustil Hrček. „Soupeř je teď psychicky nahoře, určitě bude chtít prodloužit šňůru vítězství. Ale my se potřebujeme zvednout a chytit se.
Situaci týmu FBC ČPP Remedicum přitom komplikuje rozsáhlá marodka. Ze hry je na delší dobu vyřazen útočník Patrik Šimíček, kapitán Petr Krzyžanek také není zcela fit. „Další dva kluci jsou nemocní, další dva zranění. V úterý jsme trénovali bez sedmi hráčů,“ posteskl si Hrček. „Uvidíme, jestli se dá někdo z nich do konce týdne dohromady. Jsou to nepříjemmné problémy, když máme tři body po čtyřech kolech,“ poznamenal trenér FBC Ostrava.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři