Muži získali v Havířově pouze bod

čtvrtek 18.10.2012 | VG |  Muži získali v Havířově pouze bod

 
 
 

Jediný bod za prohru 6:7 v prodloužení dovezli hráči FBC ČPP Remedicum Ostrava z extraligového derby v Havířově.
Ostravané přitom vedli 5:3 a 6:5, ale pokaždé o vedení rychle přišli. V čase 39:48 dali gól na 5:3, za další 4 vteřiny už se ale domácí radovali ze snížení na rozdíl jediné branky. Ve třetí části domácí dokonce vyrovnali, ale hráči FBC dokázali znovu odskočit. Jenže vedení jim vydrželo pouze 18 vteřin, než domácí znovu srovnali na 6:6. Ztráta koncentrace tak přišla hosty hodně draho.
Petr Kašpar pak v úniku překonal havířovského gólmana Laju, ale to, že míček byl za brankovou čárou, odhalily pouze televizní kamery, rozhodčí však ne. A v závěru se dopustil faulu Jiří Curney, takže hosté dohrávali v oslabení. V základní hrací době se ubránili, ale v prodloužení už Havířov početní výhodu využil a stačilo mu na to pouhých 17 vteřin. FBC ČPP Remedicum Ostrava nevyužilo v zápase přesilovku ani jednou.
Od tohoto zápasu jsme očekávali velmi těžký boj, což se nakonec vyplnilo,“ hodnotil ostravský trenér Libor Hrček. „Soupeři jsme darovali vítězství svou střeleckou nemohoucností, protože tolik nevyužitých šancí do prázdné brány nemají někdy týmy ani za dva zápasy,“ dodal Hrček.

Torpedo Pegres Havířov - FBC ČPP Remedicum Ostrava 7 : 6 v prodloužení (2 : 1)(2 : 4)(2 : 1)(1 : 0)
Branky a nahrávky:
1.Bajgar (Mattivi), 9.Bajgar (P.Kožušník), 29.Vydra (Juhaňák), 40.Mattivi (Kuttler), 49.P.Kožušník (Bajgar), 51.Bajgar (P.Kožušník), 61.Jurčík (Juhaňák - 2.Šimíček (Komínek), 29.Curney (Skácel), 35.Skácel (Curney), 37.Curney (Skácel), 40.Dziurdzik (Skácel), 50.Dziurdzik (Curney). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 362.

 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři