Kouč se po duelu s Bohemians omlouvá divákům

neděle 18.11.2012 | VG |  



Kouč se po duelu s Bohemians omlouvá divákům

 
 
 

Kdo z fanoušků přišel namlsán dvěma předchozími výraznými vítězstvími florbalistů FBC ČPP Remedicum Ostrava, musel být po zápase s pražskými Bohemians zklamán. Ostravský tým se v 10. kole extraligy bohužel vrátil k nevýrazným výkonům a prohráhrál 2:5.
Sám nevím, co k tomu říct. Asi nejhorší výkon v sezoně,“ mrzelo ostravského kouče Libora Hrčka. „Při hře v pěti proti pěti jsme dali jedinou branku, tu druhou jsme dali v přesilovce. A to je proklatě málo,“ připustil Hrček.
Hráče tak výhra v minulém kole v Brně a následné pohárové vítězství v Opavě nenastartovalo. „Možná to vypadalo, že už se vezeme na vítězné vlně, a hráči si to asi mysleli. Ale není to tak,“ konstatoval Hrček. „Když jsme vyrovnali na 2:2, za pár vteřin jsme si dali vlastní gól. Pak jsme dostali branku na 2:4 po nahození z poloviny,“ popisoval Hrček.
Jeho svěřence opět trápila koncovka. „Byla to neskutečná křeč v zakončení. Když se k tomu přidají lehce inkasované góly a trocha smůly, nezbývá mi nic jiného než se omluvit divákům, kteří to museli zhlédnout,“ řekl Libor Hrček a dodal: „My musíme makat dál a vzít si body jinde, kde se s tím tolik nepočítá. Jsem nesmírně zklamaný, mrzí mě to především kvůli divákům.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FbŠ pipni.cz Bohemians 2 : 5 (1 : 2)(1 : 1)(0 : 2)
Branky a nahrávky:
18.Šimíček (Curney), 29.Krzyžanek (Curney) - 12.Kisugite (Kuncman), 20.Hněvkovský (Janů), 29.Matula (vlastní), 44.Hluchý (Hněvkovský), 59.Kindl (Kisugite). Rozhodčí: Novák, Škaloud. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 180.


 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři