Změna na trenérském postu

pátek 23.11.2012 | VG |  Změna na trenérském postu

 
 
 
Působení trenérů Libora Hrčka a Martina Trojana u áčka FBC ČPP Remedicum Ostrava je u konce. Vedení klubu je odvolalo. „Důvodem jsou neuspokojivé výsledky,“ uvedl šéf klubu Rolf Franke. „Kdybych to měl shrnout – před sezonou jsme se rozhodli pro Libora, jenže ono to nefungovalo. Výsledky nepřicházely, přitom jsem přesvědčen o tom, že kádr je silnější, než to, co předvádí.
Proto vedení klubu dalo nyní už bývalé trenérské dvojici obrazný nůž na krk. „Chtěli jsme určitý bodový zisk z předchozích dvou zápasů. Jenže ten nepřišel,“ komentoval situaci Rolf Franke. „My teď potřebujeme impulz pro tým. Je před námi důležitý zápas s Future o 6 bodů.“
A tím impulzem pro tým má být příchod osvědčeného kouče Martina Smetáka, který v předchozí sezoně dotáhl podceňovaný tým až do finále extraligy. „Asistentem bude pravděpodobně Tomáš Svačinka, který odkoučuje nedělní zápas v Praze,“ řekl Franke a pokračoval: „Poté je na programu reprezentační pauza, takže budeme míst dost času na přípravu, abychom zvládli zbývající zápasy v základní části před play-off a potom i samotné play-off. S Martinem Smetákem jsme se domluvili proto, že chceme danou situaci léčit lékem, který už známe a který se nám osvědčil.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři