Muže čeká zápas o 6 bodů

pátek 23.11.2012 | VG |  Muže čeká zápas o 6 bodů

 
 
 
Důležitý zápas mají před sebou hráči FBC ČPP Remedicum Ostrava. V 11. kole extraligy nastoupí v neděli od 18 hodin na hřišti SSK Future – tedy na půdě soupeře, který je v tabulce těsně před ostravským celkem díky lepšímu skóre. SSK Future je s 12 body sedmý, FBC ČPP Remedicum Ostrava je při stejném bodovém zisku osmé.
To utkání bude důležité jak s ohledem na postavení v tabulce, tak s ohledem k tomu, jak jsme zahráli doma,“ připomněl ostravský kouč Libor Hrček minulou domácí prohru s Bohemians 2:5. „S Bohemkou to byla ostuda. Nesmíme to dopustit, je to zápas o 6 bodů. Ostatně poslední dobou hrajeme všechny zápasy o 6 bodů.
Minulé nepovedené střetnutí nechtěl kouč s týmem moc rozebírat. „Ani jsme se k tomu moc nechtěli vracet. Kluci vědí, že to nebylo ideální,“ prohlásil Hrček. „Je třeba bojovat. Když to nejde herně, musíme do toho dát bojovnost, srdíčko. Proto se v té prohře nechceme moc pitvat. Víme, co bylo špatně.
A byť v týdnu někteří hráči kvůli nemocem či zranění netrénovali, proti SSK Future by měl mít kouč Hrček k dispozici kompletní kádr. „Nějaké nemoci a zranění jsou, ale doufám, že se to snad do víkendu dá do pořádku. Nebylo to snad nic vážného, do zápasu by měli zasáhnout všichni,“ potvrdil Libor Hrček
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři