Tréninky apod.

úterý 30.1.1990 |  |  Tréninky apod.

 
 
 
Takže pánové.
Na posledním tréninků nás bylo 6 + 2gólmani z toho jeden "externista". Ikdyž započítám všechny nemocné, zraněně a mino, tak je nás 8, kteří jsme schopni jakž takž pravidelně chodit na tréninky. Takže pak to v praxi vypadá tak, že se pokouším zajistit nějaké lidi ale stejně nakonec přijdeme a čekáme co bude. A většinou to stojí za... A právě v pondělí mě to přestalo bavit. Takže proto do odvolání RUŠÍM NAŠE TRÉNINKY dokud nenajdu (-eme) nějakého dlouhodobého a spolehlivého sparing partnera. Jako první jsem se ptal těch kluků, co ve ST chodí po nás, ale ještě nemám odpověď. Ale dokud ji nebudu mít, tak tréninky zkrátka nebudou.

Ale

- pokud se mi někdo ozve, že ví, že na trénink přijde 10 lidí a nejlépe i 2 gólmani, tak přijedu i s klíčema od haly.
- pokud se mi někdo ozve, že ví, že na trénink sice nepřijde 10 lidí ale že si těch X lidí chce zaběhat a zastřílet, tak klíče poskytnu (a sám uvidím)

Taky se to dá říct tak, že dávám klíče od haly k dispozici ale už nebudu řešit tréninky, gólmany atd. (stejně jsem k tomu přišel jak slepý k houslím)

Prosím, neberte to tak, že toto je namířeno proti někomu z týmu. Nikdo z nás není odpovědný za to, že jsou lidi nemocni, zraněni, "nemají čas" nechali florbalu nebo jsou na hostování kdesi v prdeli. Prostě situace je jaké je, nemám z ní radost ale nevidím jiné východisko.

Díky za pochopení.

Captain

Pokračování [1.2.2013]
Takže kluci, co hrají ve středu po nás (Bazinga), souhlasili s tím, že s námi budou trénovat každou sudou středu. V lichou ne a v pondělí občas z nich přijde (snad). Takže navrhuji následující kompromis:

- v pondělky tréninky pravidelně budou s tím, že se budeme snažit se slézt co v nejvyšším počtu a přiměřeně mým možnostem se budu snažit zajistit gólmany. Pokud máte nějaké známe, tak je nasměrujte právě na pondělí. Nebudu zjištovat kdo jde a kdo ne (krom golmanů). Prostě sraz na hale a uvidí se. S tím ale prosím Radka a Lukáše aby mi dali vždy vědět, pokud nedorazí.

- v sudé středy není co řešit - budeme chodit s Bazingou. Jich je celkem dost, takže si nemusíte činit násilí, ale aspoň 1 gólman by se vždy hodil. Zde neberte známe apod. (včetně lidí ze Škorpionů).

- v liché středy tréninky nejsou, resp. platí to, co jsem psal výše. Pokud se tedy nějakým způsobme domluvíme, že trénink bude, jsem ochoten to napsat do klubového infa tady na stránkách FBC B (vpravo dole).

A poslední důležitá věc - příští týden je sudý :-).


Captain
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři