V poháru proti Buldočkám

pondělí 21.10.2013 | VG |  

Osmifinále Poháru České pojišťovny bude pro hráčky FBC ČPP BONUSIA Ostrava ve znamení duelu s držstvem Bulldogs Brno. Hrát se bude v úterý v Brně od 19.45 hodin a střetnutí bude pikantní především pro útočnici ostravského celku Simonu Némethovou, která je v FBC ČPP BONUSIA Ostrava na hostování právě z Brna.

V poháru proti Buldočkám

 
 
 

"Na ten zápas se moc těším, bude to zvláštní.Kromě tréninku jsem proti brněnským holkám nehrála. Bude to výzva," povídala Simona Némethová. "Holkám jsem říkala, že tímhle zápasem se asi přestřihne pupeční šňůra. Zasmály jsme se tomu."
Simona Némethová si vyměnila i pár pozdravů s bývalými spoluhráčkami z Brna. "Říkaly mi, že mě mají přečtenou. To samé jsem říkala já jim. Takhle jsem se hecovala hlavně s gólmankou," přiznala ostravská útočnice, která věří ve výhru. "Když je nepodceníme, tak máme větší šance my. Ale hrála jsem za ně a vím, že holky jsou šikovné a chtějí. Někdy i tohle stačí," upozornila Némethová a přidala vzpomínku z minulé sezony, když byla u vítězství Brna nad extraligovou Jihlavou. "Tehdy to byla euforie. Vím, že to jde. Proto jsem to i teď říkala holkám. Bavily jsme se o tom, že Brno nesmíme podcenit."

 

Související zápas

3.kolo

úterý 22.10.

 

6:5

 


Brno

Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři