Kouč Vašíček podal rezignaci

pátek 29.11.2013 | VG |  

Trenér extraligového celku FBC ČPP Software Ostrava Ondřej Vašíček se rozhodl u týmu skončit. Vedení klubu podal rezignaci.

Kouč Vašíček podal rezignaci

 
 
 

"Rezignaci jsme přijali. Tým teď povedou Jan Holovka s Martinem Trojanem, cíl týmu zůstává stejný - postup do play-off," uvedl generální manažér klubu Rolf Franke.
"Vedly mě k tomu jak neuspokojivé výsledky, tak výsledky čtvrtečního anonymního dotazníku mezi hráči. Mám nulovou důvěru pokračovat," řekl Ondřej Vašíček. "Vyvodil jsem z toho osobní zpětnou vazbu, nabídl jsem Rolfovi Frankemu rezignaci a on ji přijal."
    Jak si vysvětlujete výsledek té dotazníkové akce?
Asi v tom hrály roli i výsledky. A vzhledem k tomu, že razím striktně přísnou filozofii přístupu k tréninkům, zápasům i hráčům, někteří to brali asi osobně. Nadále asi moje metody vedení utkání i tréninku nechtějí akceptovat, mají na to jiný pohled. Proto se naše cesty rozcházejí.
    Jak hodnotíte své angažmá?
Jsem rád, že jsem to mohl zkusit, okusit to. Moje představa byla jiná, myslel jsem, že dokážu klukům vlít staré "pepiňácké" srdíčko, ale to se za těch šest měsíců nepodařilo. A pokud to nefunguje, asi kluci opravdu potřebují nějaký jiný impuls, třeba jim to pomůže.
    Nelitujete své volby jít trénovat?
Nelituju, byla to zajímavá zkušenost. Asi jsem si ublížil v rozhodcovské kariéře, ale třeba se zase vrátím na ty nejvyšší mety.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři