Představení partnerů FBC Ostrava

středa 8.10.2014 | TK |  

Krátké představení nového partnera FBC Ostrava pro letošní sezonu. Prvním představeným je společnost Ondrášovka.

Představení partnerů FBC Ostrava

 
 
 

Na začátek Vám přinášíme krátké představení společnosti Ondrášovka. Poté si můžete přečíst rozhovor s generálním ředitelem společnosti panem Liborem Dubou o tom, jak se vlastně Ondrášovka dostala k florbalu a našemu klubu  .

Výrobcem minerální vody Ondrášovka a léčivě minerální vody Šaratica je společnost ONDRÁŠOVKA a.s. se sídlem Doudlebská 1699/5, 140 00,  Praha 4, Česká republika. Výrobní závod je umístěn v Ondrášově nedaleko Šternberka směrem na Opavu.

Naše společnost disponuje dvěma moderními vysokorychlostními linkami. Jsme držitelem certifikací ČSN EN ISO 9001 a IFS a také řady zákaznických auditů. Jako výrobce minerální vody podléháme lázeňskému zákonu a jsme držitelem platného povolení Ministerstva Zdravotnictví.

Ochrana zdroje

Přírodní minerální voda Ondrášovka je jímána ze zdrojů v Sedmi Dvorech v podzemním rezervoáru, jež jsou chráněny před znečištěním ochrannými pásmy. Vydatnost zdrojů je nadstandartně vysoká a konstantní, pokrývá okolo 20% kapacity známých zdrojů v České republice.

Stále pod kontrolou

Jejich mikrobiologická nezávadnost je průběžně sledována. Komplexní analýzy vody ze zdroje zajišťuje Referenční laboratoř přírodních léčivých zdrojů Ministerstva zdravotnictví v Mariánských Lázních. Průběžná kontrola dodržování podmínek využívání zdroje režimním měřením je sledována Ministerstvem zdravotnictví - Českým inspektorátem lázní a zřídel.


Rozhovor:

Co Vás přimělo stát se hlavním partnerem našeho klubu FBC Ostrava?

Regionální umístění ve vazbě na naši tradiční značku i předchozí dobrá spolupráce s managementem klubu v jiných mimosportovních oblastech.

Jaký je Váš vztah ke sportu a konkrétně k florbalu. Jak jste se k tomuto sportu dostal?

Společnost ONDRÁŠOVKA a.s. dlouhodobě podporuje  sport, dosud zejména fotbal. S restrukturalizací značky Ondrášovka hledáme ve vazbě na rozšiřování cílové skupiny i další sporty, které by pokrývaly zejména mladší cílovou skupinu. Ve florbalu vidíme zajímavý potenciál.

Chystáte se navštívit některé z extraligových utkání?

Ano, předpokládám 11/11/2014.

Jak vy osobně vnímáte florbal a jeho rozvoj?

Mladý dynamický sport, kterému se daří rychle rozvíjet, protože základ je relativně levný a tělocvična je téměř u každé základní školy. Osobně se mi líbí, že se daří propojovat s klasickou výukou na základní a střední škole a následně lze kombinovat i s vysokoškolským studiem. Daří se i spolupráce svazu s komerčními partnery i související medializace tohoto sportu potřebná pro další partnery a rozšiřování členské základny. Proto vidíme ve florbalu potenciál a zajímavou budoucnost.

Podporuje Vaše společnost ještě další sportovní kluby? Které?

Ve florbalu nikoliv, ve fotbalu všechny mládežnické reprezentace včetně těch ženských, dále 5 krajů a desítky klubů.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři