Muži si vyzkoušeli taktické prvky

čtvrtek 30.10.2014 | VG |  

V reprezetační pauze sehrál extraligový tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava přípravný zápas, ve kterém změřil síly s polským národním výběrem hráčů do 19 let.

Muži si vyzkoušeli taktické prvky

 
 
 

"Samozřejmě to ale nebyl tým srovnatelný s naším extraligovým. Byla to přece jen juniorská reprezentace Polska, kde je florbal na jiné úrovni než u nás," uvedl klubový šéf Rolf Franke, který v tomto zápase zaujal post trenéra místo Petra Koutného, neboť Koutný si plnil povinnosti jako kouč slovenské juniorské reprezentace. "Junioři jsou splašení, nemají hru postavenou na taktice. I proto jsme byli před utkáním favoritem a působili jsme tak i v něm," hodnotil Franke. "Byť naše družstvo nemá v extralize fazonu, nedaří se mu tolik, tak na mladé Poláky to stačilo."
Tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava využil utkání i k nácviku některých prvků. "Vyzkoušeli jsme si přesilovku, power play a další věci, ke kterým jsme se v soutěži nedostali. Snad to k něčemu bude," podotkl Franke. Ostravský tým nakonec vyhrál přesvědčivě 15:3. "A to jsme při klasické hře v pěti proti pěti dostali jeden gól. Jeden byl z nájezdu, jeden jsme inkasovali do prázdné branky," dodal Franke.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři