7.TURNAJ - KARVINA

sobota 25.2.2017 | Martin Altman |  

Turnaj, který se konal dne 25.2.2017 ve SH Stonava zastihl naše nejmladší hráče FBC Ostrava v totálním a dlouho nevídaném útlumu a bylo by nejlepší na tento turnaj hned zapomenout!

7.TURNAJ - KARVINA

 
 
 

Turnaj, který se konal dne 25.2.2017 ve SH Stonava zastihl naše nejmladší hráče FBC Ostrava v totálním a dlouho nevídaném útlumu a bylo by nejlepší na tento turnaj hned zapomenout. Ale na druhou stranu, je třeba říci, že doufám, že některým hráčům otevřel oči a viděli a přesvědčili se, jak na tom se svou výkonností a přístupem jsou. První zápas proti SFK Havířov nebyl nejhorší, kluci začali docela dobře, ale poté inkasovali v průběhu 3 minut 5 gólů a již se z toho nevzpamatovali i když mužstvo Havířova bylo k poražení. Další zápas proti Vítkovickým tygříkům byl totální kolaps a propadák. který skončil naší prohrou 1:18! Je pravdou, že soupeř proti nám postavil to nejlepší co má, ale to nic nemění na faktu, že naše přípravka tento zápas totálně odflákla. Ba co víc, nevyrovnala se soupeři v ničem - byli jsme horší ve všech herních činnostech - prostě ostuda !!! Po důrazném pohovoru v šatně přišel zápas s Karvinou. Bylo vidět mírné zlepšení a k vítězství chybělo i trocha toho štěstí, když jsme v průběhu zápasu trefili 3x tyč. Zápas jsme nakonec prohráli 6:5. Poslední zápas již byl zase v rytmu prvních dvou, kdy hráči propadali ve všech herních činnostech a Havířovem "žlutí" jsme prohráli 11:4.
Doufám, že turnaj, který proběhl ve SH Stonava otevřel oči všem hráčům a přesvědčili se a viděli, že nejsou takové hvězdy na které si hraji a je třeba se nad sebou hodně zamyslet. Doufám, že dokážou všem, kteří pro ně dělají maximum a fandí jim, na příštím turnaji jak se hraje a bojuje za klubové barvy !!!  M.Altman


Fotogalerie

           

Kompletní fotogalerie

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři